Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór drodzy GMowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam zaszczyt zaprezentować wam arkusz, gdzie będziemy mieli wszystkie informacje o naszej lidze. W szczególności duże podziękowania należą się @cult_of_luna bez którego zakładka tegorocznego draftu nie miałaby takiej funkcjonalności, którą na pewno wykorzystamy w następnych sezonach.
Na razie jeszcze nie uzgodniliśmy w jaki dokładnie sposób będziemy z tego korzystać, więc na razie jest włączona opcja tylko wyświetlania. Jednak byłbym bardzo wdzięczny jakbyście znaleźli chwilkę, rzucili okiem na ten arkusz i powiedzieli, czego wam brakuje/co można poprawić.


#dynastiafantasynba
  • 8
@Trae: no problemo, jak coś trzeba grzebać w formułach, formatowaniu itd. to ja zawsze chętny, to moje hobby poniekąd ;)))

PS. po każdej rundzie mogę uzupełnić wszystkie picki w drużynach i w zakładce draft, zwalidować poprawność i puścić kolejną rundę, jak akurat nie będę mógł to dam znać i zrobi to komisarz lub Ty :)
@Trae:

Usprawnienie - propozycja, lista 414 graczy - posortowałbym ich np. punktami per mecz, z 2h roboty żeby wszystkich średnie wklepać, ale łatwiej by się ogarniało w późniejszej fazie kto z mocnych średniaków (typu 15ppg) jeszcze jest do wzięcia. Można to ogarnąć stopniowo w trakcie draftu, na razie mniej ważne bo nie ominiemy żadnego allstara w pickach. Potem będzie ciężko stwierdzić kto z całkiem niezłych graczy jescze do wzięcia. Póki mam