Wpis z mikrobloga

Z okazji 12 września przypominam wszystkim taki klasyk w sumie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Możecie dać polaczkowi linux minta, albo dobrze skonfigurowanego archa. Polaczek włączy I powie, że dziwnie i jakoś smutno bez gier. Dacie polakowi idle od pythona to powie, że to jakiś bez bajerów. Dacie polaczkowi ciekawe zadanie z dobrego, amerykańskiego tutoriala, świeżo dodanego przez bartosz.com, powie że jakoś dziwnie i w ogóle dać mu jave i chce aplikacje okienkową. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje APPLE. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie lenovo z x-komu za 199.9zł/kg. Nie znacie życia, wasze wymagania dotyczące sprzętu są wypalone od #!$%@? pulpitu i #!$%@? optymalizacji. Nigdy nie mieliście okazji poznać płynności systemów na unixie. Na widok apple watcha byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Telefony od apple, albo ich tablety to jedna z najlepszych rzeczy jakie można używać. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych użytkowników. W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Maca. Kiedy chłopak nie umie obsłużyć, albo powie że woli Windowsa, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do produktów Apple.

#pasta #apple #iphone #android #bojowkaios #bojowkaandroid #zawszesmieszy
  • 7
Możecie dać polaczkowi linux minta, albo dobrze skonfigurowanego archa. Polaczek włączy I powie, że dziwnie i jakoś smutno bez gier. Dacie polakowi idle od pythonato powie, że to jakiś bez bajerów. Dacie polaczkowi ciekawe zadanie z dobrego, amerykańskiego tutoriala, świeżo dodanego przez bartosz.com, powie że jakoś dziwnie i w ogóle dać mu jave i chce aplikacje okienkową. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje APPLE


@