Wpis z mikrobloga

Mirky co się dzisiaj #!$%@?ło to ja nawet nie. Sytuacja jak z dowcipu myślałem,że coś takiego tylko się dzieje w filmach czy też kawałach właśnie. Przechodząc do rzeczy: Wsiadam do autobusu miejskiego, płacę za bilet i szukam wzrokiem miejsca
target spotted na samym końcu autobusu (wiadomo tam siadają najfajniejsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Po drodzę patrzę na współpasażerów i widzę ładną blondynkę taką bo ja wiem 8/10 naprawdę ładna. Jedziemy tak tym autobusem jakiś czas i zauważyłem,że owa blondynka zerka w moją stronę, myślę sobie wygryw.jpg nagle dojechaliśmy do przystanku blondynka wysiada...

I teraz najlepsze moja twarz (picreal) gdy zobaczyłem,że ta blondynka wyjmuje laskę dla nie widomych i pomału kieruje się do wyjścia

#gownowpis #heheszki #takaprawda #przegryw

Cane - Mirky co się dzisiaj #!$%@?ło to ja nawet nie. Sytuacja jak z dowcipu myślałem...

źródło: comment_g9mkqBNNRjUuNDJ7FV76PHZzI9VwVxOB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
miejsca z tyłu pojazdów komunikacji miejskiej przeznaczone są dla żuli i ogólnie pojętej patologii ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@netefre: Coś w tym jest. Zawsze tam z kumplem siadamy żeby się piwka napić.
  • Odpowiedz
@Cane: kurde przecież to była idealna sytuacja! Jesli jestes przegrywem to ona nigdy by tego nie zobaczyła (o ile nadrabialbys rozmową) a Ty miałbyś ładną dziewczynę :)
  • Odpowiedz
miejsca z tyłu pojazdów komunikacji miejskiej przeznaczone są dla żuli


@netefre: pewnie tak śmierdziało od OPa, że dziewczny próbowała namierzyć czy to na pewno stamtąd dochodzi ta woń ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz