Wpis z mikrobloga

@Chmurkins @mynameis60 #koparka

Będziemy #!$%@? robotą minimum przez następne 20lat.

At least 2,000 new homes need to be built in Sheffield every year and almost half of them have to be affordable.

That’s the findings of a new report which will be presented to the council’s Cabinet next week. It says the council needs to intervene to build more new homes and warns of serious consequences if it doesn’t take action.

The New Homes Delivery Plan sets out proposals to build thousands of new homes in areas where they are needed most with an investment of £25 million.

For the past few years, around 1,400 new homes have been built each year. Officers predict  the number of new homes over the next five years will be 8,494 - significantly less than needed.

With the Plan, 10,428 homes could be delivered over the same period which would meet Sheffield’s targets.

A to tylko w samym Sheffield. #uk
  • 35
Do tego plany budowy autostrady łączącej północna Szkocję z Londynem, jest to tak wieki projekt że w całym królestwie niema aż tyle maszyn by go wykonać w sensownym terminie 10lat
@bartolomeov z dziś SMS ..jeden z pięciu

PSI Global requires a CPCS blue carded 360 Excavator Op to start on Monday at RAF Cranwel in Sleaford (NG34 8HB). This will last for around 2 months and paying £18 per hour x 9 hours minimum. If available, please contact Chloe on 01924 896188.
@bartolomeov weź sobie ubezpieczenie z czarną skrzynką.. połowę tańszy niż najtaniej. Ja pierwszy insurance miałem 1300 na silniku 1.2 xD. To choćbyś miał 3.000 to z czarną będzie jakieś 1600. Tragedi niema bo będziesz zarabiał 2200miesięcznie na rękę
@zomowiec: albo dopisz kogoś zaufanego do ubezpieczenia kto ma pare lat no claim bonus, ewentualnie jeśli jestes tam z rodzicami to zarejestruj np auto na któregoś z nich i siebie dopisz jako drugiego kierowcę
@bartolomeov: to lipton, a czarna skrzynka służy do pomiaru Twojej prędkości, musisz generalnie jeździć zgodnie z przepisami jeśli chodzi o prędkość (zawsze) dopóki ta skrzynkę bedziesz miał ;)
Bardzo prosto, wchodzisz na confused.com lub inna podobna stronkę i tam bedziesz musiał zaznaczyć bodaj a samym końcu ze chcesz insurance z black box. Sam nie używałem wiec nie wiem czy przysyłają poczta czy ktoś przychodzi zamontować
@vampajer: a co polecałbys bardziej? Najpierw zrobić kurs a potem zbierać na auto z ubezpieczeniem, czy kupić auto i zbierać na kurs? Biorąc pod uwagę ze odłożone mam tylko na jedno z wymienionych
@zomowiec tak jeszcze dopytam, te SMS dostajesz od agencji? Myślisz że wezmą bez doświadczenia w UK? Z tego co patrzę po ogłoszeniach to szukają zazwyczaj na z niebieskimi kartami albo z czerwonymi i doświadczeniem. W Polsce parę ładnych lat temu pracowałem kilka Msc na mecalacu 12 I trochę na jcb mini. Wiesz może na czym tutaj się zdaje? Czy jest to zawsze ta sama koparka czy zdaje się na różnych? Zastanawiam się
@DADIKUL: Moje doświadczenie było wklęsłe zero! a jednak moja pierwsza praca na jakiejkolwiek budowie była w kabinie koparki . Nie wiedziałem 80% słów ze slangu budowlanego po angielsku jakie do mnie gadali :D
Jak ja dałem rade to każdy da

Bedą ci kazać odswieżyć minimum 5 dniowym w angielskiej szkole , a polacy raczej będa kazać pełen bo to dla nich więcej siana ale to moja opinia niepotwierdzona zadnymi faktami :D