Gorące dyskusje ostatnie 12h

#praca #mcdonalds

Co jest najgorsze w pracy w Mcdonaldzie?
    - to ze jesli PRZYPADKIEM zrobilo sie za duzo jedzenia (zostawal szejk czy cos innego) to trzeba to bylo wyrzucac do smietnika. No chyba ze jest sie ''managerem'' to wtedy mozna zjesc. nie rozumiem w tym kompletnie logiki, nigdy nie uzyskalam odpowiedzi na pytanie dlaczego wyrzucac dobre jedzenie, dlczego nie mozna tego zjesc podczas przerwy
    - musialam sie PYTAC czy moge isc do toalety. jak dziecko z przedszkola. Jednego razu oznajmilam ''ide na chwile do toalety'' to pseudo - ''managerka'' z ryjem, ze ja mam sie PYTAC!!! czy moge wyjsc do toalety. ''nie ma, ze ty mowisz ze idziesz do toalety!'' tak mi powiedziala
    - pseudo ''managerowie'' bez zandego przeszkolenia, czesto ludzie po smiesznych kierunkach studiow ktorzy nigdzie nie moga znalezc pracy, wylewajacy swoje frustracje na mlodych pracownikach nizszego szczebla i uwazajacy siebie za niewiadomo kogo
    pokaż całość

odpowiedzi (76)

Mirki i Mirabelki, ostatnio z braku lepszych zajęć zaczęłam przeglądać zdjęcia policyjne z USA i znalazłam tam sporo ładnych buziek więc jeżeli bylibyście zainteresowani to mogę zacząć wstawiać codziennie po jednym tzw. mugshocie razem z opisem za co została zaaresztowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dzisiaj zacznę od niej, bo chyba się zakochałam - wygląda jak aktorka z lat 70', śliczna

zaaresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu

#ladnapani #buziaboners #kryminalne
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

• odpowiedzi (5)