Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mireczki, wielu z was pytało o poduszkę z żelem chłodzącym, ale op to dźwignia napędowa roweru więc odpowiem za niego.
    https://www.wykop.pl/wpis/35977971/kupilem-sobie-poduszke-co-to-niby-jest-zawsze-zimn/
    Kupiłem sobie jakiś czas temu Wellpur Storslett. Picrel.
    Jest to poduszka z własną poszewką, ze srebrnymi nićmi (te sześciokąty są metaliczne, miękkie).
    Cała powierzchnia poduszki nad tym żelem jest wyraźnie chłodniejsza (a te sześciokąty są zimne, przewodzą mocno ciepło), a kładąc głowę po jakimś czasie można nawet poczuć... nieprzyjemny chłód.
    Poduszka faktycznie działa, chłodzi. Jednak muszę zwrócić uwagę na jedno - działa jak jest tylko w tej swojej poszewce. Po włożeniu poduszki w normalną poszewkę efekt praktycznie zanika.Tak więc jak teraz idzie zima i będzie chłodniej to poszewka będzie normalnie codziennie i będzie prawie jak zwykła poduszka.
    #sen #relaks #optopedal
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

#psy #koty #heheszki #gotujzwykopem #feels ( ͡º ͜ʖ͡º)

GFY

odpowiedzi (11)

O siema co tam XDDD

Dziiisiaj Dębowe Mocne 58/100

+ Jasne ale ciut ciemnego smaku Czuć
    + Lekko slodkawe
    + Trochę wodniste więc można szybko wyzerowac
    + Zimne eleganckie, ciepłe nie piłem ale prawie ciepłe
    + Mój rozlewany w Białymstoku więc blisko mam he he he
    + 7%
    + ok 3zl
    + Nie wiem jak uzyskali oni piwo z dębu

- Trochę za mało smaków
    - metaliczny posmak
    - pachnie metalem ale takim szlachetnym a nie kucem XD

Ogółem piwko dupy nie urywa, może i to dobrze że nie urwaloo XD a tak serio to nawet dobre do piewerkowania kilku. Lepsze niż warki Tyskie itp. Od czasu do czasu można wypić

A teraz ogłoszenie parafialne
    Kto z białegostoku w piątek jedzie na #wy ?

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (45)