Wpis z mikrobloga

Dobry den miraski,
Potrzebna pomoc.
Szukam auta dla żony. I zastanawiam się nad tym fiatem
Nie za bardzo znam się na samochodach, a nie chce kupić szrota wyprostowanego w Rosji. Czy ktoś z bardziej obcykanych może coś napisać o tym aucie (trochę dziwnie niska cena), albo może polecić inny w cenie max 20k.
Kolor auta ma znaczenie kluczowe i może być biały albo czarny. Najlepiej Wrocław lub okolice.
To ma być prezent na rocznicę ślubu i bardzo mi zależy.
Pomożecie?
#motoryzacja #samochody #fiat #fiat500
  • 21
@Norskee: No dramat gościu, to już wiem skąd się biorą telefony, Pan jest peirwszym właścicielem, a książka serwisowa jest? W aucie piętnastoletnim. Jedziesz oglądasz, robisz jazde testową, możesz zabrać jakiś miernik ze sobą zmierzyć lakier ewentualnie w punktach konstrukcyjnych jak jest okej to stacja diagnostyczna lub serwis, niech sprawdzą auto, dogadać cenę, zapłacić i odjechać. Ewentualnie zabrać kogoś kto się zna na tym
@mefis_Radom: 6-letnim chyba chciałeś powiedzieć, ale co do 15 to tak samo. Jak dupa nie piecze, to spokojnie da się kupić samochód z ~~2000 od pierwszego właściciela z pełną historią. Sam takiego szukałem i nawet poza Poznań nie musiałem wyjechać. Im mniej właścicieli miał samochód, tym większa szansa, że nie był klepany z 20. Wiem, że ludziom zazwyczaj się dupa pali i kupują pierwszego lepszego szrota, ale mimo wszystko da się
@sebeq77: Nie kupuj 3xF. Wciaz aktualne. Ford Fiat i Francuz. No chyba, ze masz w bliskiej rodzinie właściciela warsztatu. Ew. Opel Corsa lub Signum, Toyota Yaris lub Aygo, Audi A3, WV Polo, Golf lub Up. Ew. Koreaniec jakis Kia, Hyundai. Na wykopie poszukaj opowkesc o przygodach z ASO fiata. To po wyjezdzie z fabryki juz jest gruz. Wykopek dostal auto z salonu w ktorym w tylnej klapie nie bylo otworow do
@sebeq77: jak dla niej wazniejszy jest wygląd niż niezawodność, to tak, kup jej Fiata. Ja zonie kupilem auto o ktorego istnieniu nie miała zielonego pojęcia. Ona nie zna sie na autach i nie ma nic do gadania, czy chce ten, czy tamten. Teraz Jara sie jak dziecko, wszystko sie jej w nim podoba. Jak je zobaczyla to najpierw powiedziala, ze jestem jebniety, potem nie wierzyla. A do warsztatu ty bedziesz jezdzil