Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie mi rozstrzygnąć kwestię pewnego skrzyżowania niedaleko mojego domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rysunek poglądowy w załączniku (twórczość własna przy pomocy narzędzia Canva ( ͡ ͜ʖ ͡) )

Który samochód ma pierwszeństwo i dlaczego? Przy założeniu że pas nr 3 jest tylko dla autobusów. Na skrzyżowaniu jest sygnalizacja świetlna, oba mają zielone i jest tam jeszcze przejście dla pieszych od razu za zakrętem (nie chciało mi się już..) i piesi też mają zielone ofc.

#prawojazdy #motoryzacja
Pobierz kizimajaro - Mirki, pomóżcie mi rozstrzygnąć kwestię pewnego skrzyżowania niedaleko m...
źródło: comment_qhuBCBM7SPmqVUWu83zM0QWxFnTeXQk9.jpg
  • 36
@radziol88: @GaiusBaltar: dzięki za odpowiedzi, tak myślałam. Za każdym razem jak jadę jako A to B na mnie trąbi. Dziś taka menda w Hondzie mnie obtrąbila a potem jechała pasem 1 równo ze mną i cały czas patrzyła na mnie takim wzrokiem jakby chciała mnie zabić. Za każdym razem wydaje mi się, że mam pierwszeństwo a potem na mnie trąbią, musiałam w końcu zapytać kogoś o zdanie, w końcu też
@radziol88: za każdym razem, dzień w dzień?.. serio to jest straszne, że ludzie nie potrafią jeździć. A najśmiejszniejsze jest to, że tam nie ma prędkości. Trzeba się zatrzymać (ja to tak trochę średnio narysowałam) bo tam też jadą samochody na wprost a ja zrobiłam tak jakby B jechał z jednokierunkowej. No a B musi przepuścić tych co jadą prosto, więc on prędkości nie ma żadnej. I ta baba dziś tak samo,
@radziol88: szkoda, że mnie to frustruje z tego powodu, że taki kierowca odjedzie myśląc, że się wpieprzyłam a potem z niego zadrwiłam, nie zda sobie sprawy z tego, że jeździ źle i jeszcze zachowuje się jak debil