Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia programisty! ʕʔ Nie tylko dla #programista15k
Z tej okazji zapraszam do #rozdajo mojej autorskiej gry IT Startup - Gra Karciana (postępy projektu od pomysłu, przez prototyp i wydanie były opisywane na mirko pod #karciankait). Za około 24h podany zostanie zwycięzca - wysyłka na mój koszt. Można procentowo zwiększyć swoje szanse przez wrzucenie w komentarzu sucharów/memów o #programowanie / #it. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gra okazała się nieoczekiwanym sukcesem i na dzień dzisiejszy sprzedało się już ponad 1000 egzemplarzy gry.
W grze zagrywamy programistów, którzy budują projekt, wzmacniamy ich wiedzą i podkradamy programistów działem HR. :D Oprócz tego można sabotować konkurencję różnymi sztuczkami. : >

Jeśli nie załapiecie się do rozdajo - do końca tygodnia trwa promocja z okazji dnia programisty.
Kod promocyjny "dzienprogramisty" obniża cenę o 10 zł na https://www.itstartup.pl/
Dodatkowo przy zakupie 2 gier można wpisać kod "dzienprogramisty15k" ( ͡ ͜ʖ ͡) by otrzymać 25 zł rabatu na zamówienie.

Happy Coding i miłego dnia Mirki!

#javadevmatt #grybezpradu #gry
JavaDevMatt - Wszystkiego najlepszego z okazji dnia programisty! ʕ•ᴥ•ʔ Nie tylko dla ...

źródło: comment_QOArM2fCSZUPM4aX9kDL39lQFUfPHl8c.jpg

Pobierz
  • 145