Wpis z mikrobloga

@murgal: kultura! SMSik, sugestia o procesach, luksus! Koniecznie pochwal chłopaków i dziewczyny z WPA :D ja jak się zapytałem u siebie o promesy, to gość udawał, że nie wie co to. Dopiero po podaniu oficjalnej nazwy nawiązał dalszą współpracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MercedesBenizPolska: grubo przesadzasz. Taki Armalite za 3k będzie sprawiał wrażenie wykonanego lepiej niż najlepszy AK, z Berylem włącznie.

To, że Daniel Defense za 9k wygląda lepiej niż Armalite to wiadomo, ale naprawdę nie trzeba kupować DD, żeby mieć fajnego AR-a.
@MercedesBenizPolska: przesadzasz, za te pieniądze to one są naprawdę ok. Mają wszystko co trzeba i materiały są ok.

A jak Ci będzie przeszkadzało łoże czy kolba, to sobie je zmienisz np. na Magpula za niewielkie pieniądze.
@MercedesBenizPolska: Ja mam Rugera i fakt, wszystkie części plastikowe są zrobione z kiepskiego i tanio wyglądającego plastiki ale kto się będzie o to szczypał w karabinie za $400? Odrazu poszła cała oprawa od Magpula i tera jest poprawnie, karabin służy i pracuje bez zarzutu, nawet na najtańszej ruskiej amunicji ( ͜͡ʖ ͡€)