Wpis z mikrobloga

@losmarineros: @johnmorra: Szkoda po prostu czasu, aby się nad tym spuszczać i prostować. Bo po co mam teraz napisać 5 stron A4 o momencie, gdy mówi on o diecie tamtego i prostować obu jednocześnie. Ja nie mam nic do tego, że sobie jakieś chłopaki nagrywają, gdyby się nie stawiali w roli guru i też nie byli na takich kreowanych, wtedy bez problemu takie coś bym zdzierżył, ba nawet fajnie by
Pobierz Kasahara - @losmarineros: @johnmorra: Szkoda po prostu czasu, aby się nad tym spuszcz...
źródło: comment_pdXg0c97BakIjGHKaLArPuWVsCl54drA.jpg
@johnmorra: Jaki hejt? Po prostu stwierdzenie faktów. Jak nabierzesz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia to dopiero będziesz to w stanie zrozumieć.
Ale dla ułatwienie powiem Ci tak, skoro to są tacy znawcy, tak ogarniają temat to spójrz na ich wyniki... PO OWOCACH ICH POZNACIE, i nagle okazuje się że większość tych osób naprawdę gówno wie.
A mędrkować na filmiku na youtube każdy potrafi.
@Kasahara: spoko, tylko ja uwazam ze jak ktos zadaje takie oczywiste pytania to wlasnie dopiero zaczyna przygodę z siłownią. Ogladanie podstaw np. Z Mosznym nie widze nic zlego. Jak ktos wyczerpie temat to szuka czegos innego. Nie widze za to sensu od razu leciec w skomplikowane tematy/plany bo najpierw powinno sie poznac podstawy

@IntruderXXL: j.w
@johnmorra: wiesz problem jest inny i ja to dostrzegam - oglądają to i sugerują się to osoby, które maja dawno za sobą 3 pierwsze miesiące na siłowni, z rocznym, dwuletni, pięcioletnim stażem i to mnie najbardziej dziwi ¯\(ツ)_/¯ ja mam wrażenie, że niektórzy po tych 3 miesiącach kończą swój rozwój w zakresie treningu i diety. Później co rok wygadają tak samo, albo co rok tyle samo podnoszą ¯\(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: A co sądzisz o kanale Jacka Bilczynskiego? Jak dla mnie koleś fajnie przedstawia na czym ma polegać dieta i jakie fikołki robić na siłce żeby miało to sens. Ale może jednak nie do końca?
@segment: lubię to i zazwyczaj to co kiedyś przekazywał było dużo ponad poziom na tamte czasy co było dostępne w języku polskim. Obecnie trochę bardziej vloger z niego się zrobił, ale w pewnym okresie dużo wniósł z mojej perspektywy i to bez robienia jakiś afer. I ja naprawdę nic do nikogo nie mam, bo zaraz będzie, że Borsuk kogoś hejci ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: nue chodzi mi o to żebyś od razu kogoś z hejta walił. Zastanawial się tylko na ile twoje doświadczenie z zakresu dietetyki i fitness możesz odnieść do niego.
Bo ja, jako kompletny laik w tym temacie akurat fajnie gościa postrzegam. Pomijając jego ostatnie vlogi z wycieczki po stanach, to jednak wydaje mi się że facet ma sporą wiedzę na temat odżywiania, ćwiczeń itp. Robi to w fajnych 3minutowch filmikach.