Wpis z mikrobloga

Tomasz Terka to dla mnie przykład zmarnowanego życia, to tylko pokazuje jak szybko czas ucieka. Gość mimo ponad 30 lat dalej nic nie robi ze swoim życiem, mieszka dalej z rodzicami i sprząta kible w maku. O ile jeszcze zrozumiałe było granie w głupie gierki i wegetowanie przed kompem w wieku 20 lat, to w wieku 30 lat jest trochę dziwne. Zleciało prawie 10 lat a on dalej robi to samo. Ja bym czegoś takiego nie wytrzymał, nie wyobrażam siebie mieszkającego z rodzicami i siedzącego w weekendy przed kompem w wieku 30 lat. Już teraz ciągle mam pełno myśli w głowie że tracę tylko czas na robotę u janusza i wegetację przed kompem mimo 21lvl
#przegryw #stulejacontent
J.....m - Tomasz Terka to dla mnie przykład zmarnowanego życia, to tylko pokazuje jak...

źródło: comment_URQAtfCVR7vf977IQ2pAcnbiK9T3tHW0.jpg

Pobierz
  • 19
@JestemSpermiarzem zupelnie nie o to chodzi. Ty masz #!$%@? postrzeganie rzeczywistosci i Twoje kompleksy przejely nad Toba kontrole. Tomasz Terka, pomimo hejtu i tego co takie dzbany jak Ty o nim mysliscie, stara sie zyc tak jak moze i sie nad soba nie uzala. A nawet jezeli sie uzala, to proboje zrobic cos ze soba. I dopoki sprawia mu to JAKĄKOLWIEK satysfakcje, to jest mniejszym przegrywem i stulejarzem niz Ty Mirku
(
@JestemSpermiarzem: Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż Tomasz Terka nie istnieje. To nie jest żaden troll czy #!$%@? pasta - Tomasz Terka na prawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież nagrał tyle filmów, ma konto na facebooku, dlaczego miałby nie istnieć? Terka jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki
@krystian-golonka: Ja się z niego nie nabijam, napisałem tylko że typ #!$%@?ł 10 lat i prawie nic się w jego życiu nie zmieniło. Owszem rozwija jakieś pasje, tutaj pełna zgoda. Ale co on próbuje zrobić?? Dalej mieszka z rodzicami i robi w maku. Chodziło mi o to że nie chcę skończyć jak on, przesiadując weekendy przed kompem i tyrając u janusza