Wpis z mikrobloga

Droga #gruparatowaniapoziomu! Już nie raz pokazaliście swoje wsparcie dla słusznych idei. Chciałbym Was poprosić o pomoc w popchnięciu tego rozdajo - https://www.wykop.pl/wpis/35180083/uwaga-rozdajo-z-okazji-dzisiejszej-premiery-klipu-/ - w gorące choćby o milimetr. Dlaczego mielibyście plusować jakieś głupie rozdajo? Już tłumaczę..

Zespół działa od 2001 r, grają, wydają płyty, przez te 17 lat praktycznie sami do wszystkiego dokładają. Gdy w końcu udało im się podpisać kontrakt wydawcą, ten totalnie pokpił sprawę, dopisał się do ZAIKS-ów i tyle. Chłopaki świadomi tego, że zostali zrobieni w bambus totalnie się załamali. Tyle lat starań a gdy w końcu wydawca się zlitował ten nie dał z siebie praktycznie nic. Załamka, rezygnacja, marazm. I wtedy pojawiam się ja, cały na biało, mówię - chłopaki, damy radę, nie potrzebujemy wydawcy, zrobimy jeszcze jedno podejście, damy z siebie totalne wszystko i skorzystamy z wszelkich możliwości. I tak poniekąd zająłem się PR-em zespołu. Doprowadziłem ich social media do stanu używalności, nawiązuję kontakty z mediami, staram się namawiać fanów do współpracy.

Głupie wypchnięcie rozdajo w gorące oznacza dla nas świetną promocję. Muzyka jest bardzo dobra, ale nie obroni się sama. Potrzebna jest pomoc społeczności. Jeden wasz plusik może sprawić, że muzyka zespołu zostanie usłyszana. Dlatego proszę Was o pomoc i udział w rozdajo!

Inne profity poza:
- Na Mirko w gorących pojawi się na moment polska muzyka rockowa
- Mirki i Mirabelki dostaną płyty do łapek

Dziękuję w swoim imieniu oraz zespołu. Udanego dnia Mircy i Mirabele!
K
  • 6
@Kokos: Za twórczość własną zawsze będę propsować, niech walczą dalej.

I uwierz mi, muzyka obroni się w końcu sama. Jak nie w ten to w inny sposób. Jeśli mają wiernych fanów to już jest dobrze.

Powodzenia ze wszystkim chłopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)