Wpis z mikrobloga

Jako, że przymierzam się do zakupu używanej PS4 na co powinienem zwrócić uwagę?
Od jakiej kwoty można w ogóle się rozglądać?
Czy 900 PLN to uczciwa cena za PS4 500 GB z jakimiś grami w zestawie?
#ps4
  • 12
@KornixPL: Drogo, wstrzymaj się do black frajer. Myślę że będą ciekawe zestawy na amazonie. PS4 używaną bym kupił za max 600-650. W maju 2017 nową slimkę 500 GB kupiłem za 999 zł.
Czy 900 PLN to uczciwa cena za PS4 500 GB z jakimiś grami w zestawie?


@KornixPL: ja kupiłem w promocji slimkę 1TB z 2 padami i Fifą18 za 1200 cebulionów. Może poczekaj jakiś czas i zapoluj na nową z promocji?
@KornixPL: mają rację zamiast dziś kupić i mieć to czekaj #!$%@? 3 miesiące na promocję XDDD żeby 100 zł zaoszczędzić. Stary #!$%@?, kup sobie slimke dorwiesz może nowa poniżej 1000zl teraz albo nawet z grami ale używkę . Nie rób z siebie pokutnika to nie wydatek i oszczędność w skali tysięcy żebyś czekał #!$%@? wie na co xD może poczekaj do premiery ps5 jak będzie wyprzedaż ? Xd te rady są
@KornixPL: Niby więcej klatek i czasem detali. To zależy jak osobiście odczujesz dołożenie paru stów, bo dla jednego to nic a inny będzie musiał jeść tynk ze ścian. Polecam obejrzeć jakieś porównania slim vs pro z gier w które planujesz grać i ocenić czy będzie to warte tych pieniędzy.
@FeC7800: Ogólnie chcę grać we wszystko, nie mówię że będę jadł tynk ze ścian, ale na moje potrzeby myślę że nie będę wymagał tych 60 fps we wszystkim.

@Nova24: Okolice Wieruszowa - łódzkie, a masz coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KornixPL Ja mam pro i jedyny minus jest taki ze np takie re biohazard bardzo glosno chodzi, ale od kiedy konsola stoi w poziomie, dziala ok.
A i w re nie mialem ani jednego spadka fpsu, pisze o tym, bo jak np widzialem gta 5 u brata na ps3 to fpsy spadaly niemilosiernie