Wpis z mikrobloga

@Rabusek: słabo, myślałem że 28 już je dostaniemy, może inne sklepy 28 już będą je mieć np. @x-kom lub cortland, to by się człowiek przejechał do sklepu po odbiór bo zależy mi na nim. Jest możliwość zamówienia telefonu z niemieckiego apple do polski?
@Triak: może jakąś nocną premierę jak rok temu zrobią, lub w dniu premiery będą mieli już u siebie, niestety dalej nie mogę się zdecydować miedzy maxem a podstawową wersją, i nie chodzi tu o cenę, tylko o rozmiar, czy na pewno to 6,5 nie będzie nie wygodne przy dłuższym użytkowaniu, wydaje mi się że taki xs 6,1 byłby idealny
@Tik3rX: hmm możesz coś bliżej powoedziec odnośnie tej nocnej premiery? Tez mi się wydaje ze 28 już będzie u nich. Wczoraj rano można było jeszcze kupić aw4, po południu już zablokowali a status mojego zgłoszenia to w trakcie realizacji.
@Triak: Pamiętam w tamtym roku przy 8 i 8 plus była nocna premiera w ispotach i orange chyba, o północy otwierali sklepy i mogłes kupić nowy telefon, zależy mi na tym żeby dostać ten telefon 28 lub 29.09, później odpada dlatego mam nadzieję że w dniu premiery będę mógł odebrać w którymś ze sklepów w stolicy, jak nie to może będą rozsyłac paczki dzien wczesniej co by na premierę było już