Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, dziś byłam z kitasami u weterynarza na umówione odrobaczanie, ale okazało się, że z pamiątek po matce, która je odrzuciła, mają świerzb, więc najpierw trzeba trochę to wyleczyć, a potem dopiero odrobaczamy. Balbina waży już 400 gram, a Tadeusz 300, co trochę martwi, bo wcześniej był największy w miocie. Także dokarmiam go częściej i obserwujemy. Rośnie niby proporcjonalnie, ale jednak nie tak dorodnie, jak Balbina. Oba prosiaki nauczyły się już wspinać po nogawce, żeby usiąść na kolanach i potrzebują dwóch kuwet, bo najwyraźniej jedna to za mało na dwie tak ogromne osobowości. Jeśli akurat nie śpią, chodzą za mną po całym mieszkaniu i obserwują albo odpowiadają miauczeniem, gdy tylko słyszą mój głos. Tadeusz to bardziej mamicycek, z kolei Balbina zaczepia Sushi i zmusza ją do zabaw, co działa na Sushi bardzo odmładzająco.

Ej, pokażcie mi swoje zwierzątka! Zaplusuję wszystkie, nikogo nie oszczędzę ()

#frytusiacontent
Pobierz
źródło: comment_4FkrkRblnw60gyKgvCab8Do0QTEVuv2p.jpg
  • 92
@somskia: tak!! I przytulają się bokiem całym, bo potrzebuje duuuuzo miłości :D bardzo dużo osób podchodzi, żeby pogłaskać, albo zrobić zdjęcie i pokazać w domu. No i może to akurat jej charakter, ale to jest pies, który stara się nie zwracać w ogole na siebie uwagi: nie szczeka, nie narzuca się... no wiadomo jak jesz przy stole to ciężko nie zauważyć jak pies Ci nad talerzem stoi :D ale ogólnie polecam
@frytusia: Moją pierdołę ze świerzbu usznego, swoją droga odziedziczonego po mamusi, leczyłam przez miesiąc z okładem. Z racji, że był za mały na konkretne środki, weterynarz wydał instrukcję by przemywać uszy pałeczkami namoczonymi w wodzie z oliwką. I tak, ku niezadowoleniu kocurka, średnio co drugi dzień. Ale udało się, świerzb sobie polazł.
Widać, że Tadzik jest ciut mniejszy. Trzymam kciuki by nadgonił siostrę ()
@frytusia : a to Zoria prvygarnięta z ulicy tuż przed świętami, najpewniej ktoś ją wyrzucił na bruk. Teraz to wielki obżartuch, czasami dosłownie do porzygu, śpi obok na łóżko i rano przychodzi się przytulać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobry z Ciebie człowiek że tak pomagasz kotkom. Z koleżankami w pracy Ci kibicujemy!
Pobierz
źródło: comment_JFkjYfB2kzOHDVRiRWH8OA9uO12Ic6Xu.jpg