Wpis z mikrobloga

@StaryZielony: Telefon ma wszystko czego oczekiwałem. Miażdżący SoC, ulepszenia kamery i faceID, 512GB. Nowy zegarek miażdży.

Ale fakt, myślałem ze dorzucą jakieś nowe ficzery do iOS12 których nie było w betach (oprócz Shortcuts).
@bartfto: sam się zastanawiam na xs max i xs i dalej nie mogę zdecydować, co prawda mam czas zaniim ruszy przed sprzedaż w polsce w jakichś sklepach więc pewnie się zdecyduje jeszcze, a co do koloru to zastanawiałem się nad space gray, ale ludzie narzekali że przy małych ryskach na ramce wychodzi srebrny kolor spod czarnego
@bartfto: Mam aw3 lte i 8+. Troche sie napalilem na aw4 ale rozczarowalem sie tym ze ekg tylko w usa bedzie (przynajmniej narazie). Xs max jest najciekawszym z pokazanych modeli. Szkoda ze jednak nie przeszli na usb-c jak w macbookach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartfto: ja, nawet miałem, ale zmieniłem na zegarek, który wygląda jak zegarek a do tego ma always on, czego apple watch się do dzisiaj nie dorobił i poza wyglądem, bo to jednak kwestia gustu to jest to dla mnie wada nie do przejścia. Miałem dosyć machanie ręką jak głupi, gdy czujnik nie załapał.