Gorące dyskusje ostatnie 12h

Naczelny dzik Polski, Pan Piłkarz Robert Lewandowski z hattrickiem, Schalke - Bayern 0:3
    #golgif #mecz #golgifpl #bayernmonachium

odpowiedzi (32)

U mnie w pracy zatrudnili ukrainke. Z wyglądu mocne 8/10, leciutki makijaż, taka typowa szara myszka z niewinnym spojrzeniem. No i pewnego razu jak nie było co robić a ona się nudziła to jej powiedziałem, że jak jej się nudzi i kiero nie widzi to może sobie korzystać z telefonu, a ona zrozumiała, że ja chcę jej numer bo odpowiedziała mi, że nie ma jeszcze polskiego numeru. Za dwa dni ona podbija do mnie i łamanym polskim mówi, że ma już polski numer i mam sobie go zapisać. Tak sobie siedzę teraz w domu i myślę sobie co to się stanęło. No nic trzymajcie kciuki, żebym w końcu doznał tych słynnych segzów.
    #ukrainka #p0lka #rozowepaski #przegryw #wygryw
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

Wróciłem z 10 dniowej podróży po Europie, masa przygód, opowieści, analiz, zdjęć itd. Ojciec:

- O której wróciłeś?
    - O 1:20?
    - Fajnie było?
    - Fajnie.
    - To dobrze.

xD

pokaż spoiler Ale wbrew pozorom ma racje- wasze podróże nikogo nie obchodzą poza wami samymi. Dlatego nie zakładajcie blogów dlatego ze udało się wam zdobyć wizę do USA, bilet do Tajlandii czy po prostu turlaliscie się stopem jak bezdomni żebrząc o prysznic.

#heheszki #podroze
    pokaż całość

odpowiedzi (102)