Wpis z mikrobloga

Mirki z #webh #vps #hosting #serwery #webdev #promocje #cebuladeals #promocja

Tylko teraz 40% DOŻYWOTNIEGO RABATU oraz przedłużenie ważności Twojego nowego VPS o ważność serwera VPS w dotychczasowej firmie (do 180 dni)!

Mamy dla Was promocję, jakiej nie było dawno!

1. Serwery KVM Standard i KVM Mini z DOŻYWOTNIM 40% RABATEM - wpisz kod MIRKACJA podczas zamówienia serwera na kwartał lub rok (max. 1 serwer na klienta)
2. Prześlij nam w zgłoszeniu potwierdzenie opłacenia serwera VPS u innego usługodawcy (sprzed 14 września 2018) przedłużymy Twój serwer o taki czas, jaki pozostał do końca ważności Twojego dotychczasowego serwera (max 180 dni).

Nie czekaj! Promocja ograniczona czasowo oraz ilościowo!

Zamów:
KVM na 12 miesięcy
KVM Mini na 3 miesiące

Inne opcje i szczegółowe parametry serwerów
webh - Mirki z #webh #vps #hosting #serwery #webdev #promocje #cebuladeals #promocja ...

źródło: comment_wlbt8Kg8eYyKZQLYOIfoUIOjNQdP3YPW.jpg

Pobierz
  • 47
@webh: Porównałem sobie Waszą ofertę z firmą na K (też Łódź) i nie powiem... Wasza wypada dużo lepiej. Tyle, że z tamtą firmą współpracuję kilka ładnych lat, a aktualnie mam tam tylko hosting.
Do tego, porównałem Wasz KVM Standard z VPS-em pewnej zagranicznej firmy na R, z której oferty aktualnie korzystam. Tym razem, za podobne pieniądze, mógłbym mieć znacznie więcej :) I nie liczyłem jeszcze żadnych zniżek! Kurcze... Chyba trzeba będzie
@webh: Heh nigdy więcej.. Miałem u was vpsa to myślałem, że mnie ch*j strzeli ¯\_(ツ)_/¯ Nie ma to jak mieć szybsze łącze w domu niż na serwerze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale doznania niezłe xD Ściągać repo przez 3 godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomijając inne cudne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Później pół roku leżał pusty bo nie
@CyberDeath: Mamy całe mnóstwo klientów i na sieć w zasadzie nikt nie narzekał, dlatego zastanawia mnie skąd się wzięły problemy u @Niukron

PS. @Niukron czy korzystałeś z naszych KVMów? Czy to może były serwery z serii OpenVZ? Pamiętasz może?
@webh: Z rok może dwa lata temu albo nawet i trzy (,). Nie pamiętam czy zgłaszałem (°° pewnie znając mnie to olałem temat bo kupiłem inny na szybko ( ) Musiał bym przepatrzeć email ale tu może być problem.

KVM chyba