Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kurwa Marek to moderator elektrody pewnie. Zamykam temat, proszę użyć opcji szukaj.
  #rolnikszukazony

  odpowiedzi (3)

 • avatar

  Jesteście gotowi na kolejne #rozdajo? mamy dla Was aż 10 paczek pistacji po 0,2 kg + podkładka pod mysz widoczna na miniaturce. Zielonki nie biorą udziału, losowanie jutro o 20:00 poprzez #mirkorandom
  Dodatkowo przygotowaliśmy kod rabatowy MIRKO10 który obniży wartość zamówienia o 10% na cały asortyment z naszego SKLEPU a dodatkowo zamawiając z kodem otrzymacie podkładkę pod myszkę gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Zacznę tak: XD

  Mam znajomą pare. Koleżanka mojego różowego i jej facet z którym jest od 4 miesięcy. Wiek 28 i 34 lata. No i laska zaszła w ciąże. Taka, hehe, wpadka, chociaż nie wiem jak to możliwe, bo laska była na tabletkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ona chodzi podjarana i już wybiera mieszkanie do którego się razem wprowadzą, bo Maciek (jej facet) jest taaaaaaki ucieszony na wieść o dziecku, a ona też cała w skowronkach. Także taką wersję przedstawiła mojemu różowemu.

  Wczoraj gadałem z ziomkiem i on jest wkurwiony i przerażony, na razie robi dobrą minę do złej gry. Rozważa czy nie zasugerować jej skrobanki, bo nie wie czy chce sie ładować w tak poważne zobowiązania z laską którą zna 4 miesiące. Ona pewnie by musiała zawiesić działalność na jakiś czas, więc musieliby żyć z jednej pensji. Pewnie szykuje sie ostre zaciskanie pasa.

  No ale jest super, będzie dzidziuś.

  pokaż spoiler Co te różowe mają w głowach?


  #logikarozowychpaskow #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)