•  

  418305,73 - 2,88 - 7,30 - 2,44 = 418293,11

  Wczoraj postanowiłem pobiegać sobie w kółko po torze. Endomondo średnio to ogarnęło

  Statystyki:

  Dystans: 2.88 km
  Wertykalnie: 10.03m(↑0m/↓10.03m)
  Czas: ◷00:15:12
  Średnie tempo: 5:16 min/km
  Średnia prędkość: 11,36 km/h
  Kalorie: 257 kcal

  Dystans: 7.30 km
  Wertykalnie: 29.822m(↑19.822m/↓10m)
  Czas: ◷00:41:06
  Średnie tempo: 5:37 min/km
  Średnia prędkość: 10,66 km/h
  Kalorie: 664 kcal

  Dystans: 2.44 km
  Wertykalnie: 0m(↑0m/↓0m)
  Czas: ◷00:12:54
  Średnie tempo: 5:17 min/km
  Średnia prędkość: 11,34 km/h
  Kalorie: 218 kcal

  #sztafeta #ruszkrakow

  Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
  Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
  Samo liczy, to chyba magia
  Skrypt się nie myli, to inni się mylą
  Będą z tego ładne wykresiki
  Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witamy Pan vipok! W kolejnym #rozdajo seksowna bielizna damska Obsessive. Mamy dla was 2 sztuki tak więc plusujcie, a w komentarzu piszcie który numer wybieracie. Koszulki są w 1 rozmiarze - S/M/L (fajna rozciągliwa tkanina Obsessive 3SKnit). Losowanie jutro o 15:00

  Jeśli szukacie pomysłów na prezent dla #rozowypasek , bielizny damskiej i męskiej zapraszamy do naszego sklepu Kontri.pl

  P.S. Aktualnie mamy promocję z darmową dostawą, ale specjalnie dla was kod na dodatkowe 10% - wruci bo przecież wiadomo, że #kubica #wruci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  P.S. 2 Wpadnijcie na nasz Facebook, też będzie mały konkurs.

  #rozdajo #zadarmo #kodyrabatowe #bielizna #bieliznaboners #biustonosz #moda #modadamska #ladnapani #slodkijezu #ubierajsiezwykopem #cycki #nsfw #prezent #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (566)

 • avatar

  Dr. Sławomir Mentzen z Wolność o aferze KNF - bardzo polecam, bo to wyjątkowo rozsądny człowiek:

  Afera KNF robi się coraz ciekawsza. Otóż stręczony Leszkowi Czarneckiemu prawnik - Grzegorz Kowalczyk twierdzi, że zna Marka Chrzanowskiego ale nie rozmawiał z nim o pracy. Znajomość wynika stąd, że przez 20 lat obsługiwał on prawnie i przyjaźnił się z rodzicami żony Chrzanowskiego. Chrzanowski więc kłamał mówiąc, że nie jest w żaden sposób z Kowalczykiem powiązany.

  Co więcej Chrzanowski oprócz mijania się z prawdą musi charakteryzować się też specyficznym poczuciem humoru. Gdyby przyjąć jego wersję za prawdziwą, to polecił Czarneckiemu obcego sobie prawnika, próbował ustalić sposób jego wynagradzania, czas trwania umowy a także to, że prawnik zostawi wszystkie inne zlecenia i zajmie się tylko bankiem. Wszystko to robił bez wiedzy i zgody Kowalczyka. A co najśmieszniejsze, Czarnecki obiecał, że do prawnika zadzwoni, a Chrzanowski i tak o sprawie Kowalczyka nie poinformował. Wisienką na torcie jest to, że Kowalczyk przyznaje, że na restrukturyzacjach się nie zna. Czy potraficie sobie wyobrazić hipotetyczną rozmowę Czarneckiego z Kowalczykiem? To mogłoby pobić słynny skecz o sęku Kabaretu Dudek. Z Chrzanowskiego musi być niezły zgrywus. Ciekawe czy często robi takie kawały swoim petentom i znajomym?

  Z Grzegorzem Kowalczykiem wiąże się jeszcze jedna sprawa. Otóż jest on w radzie nadzorczej Plus Banku należącego do Zygmunta Solorza-Żaka, przy czym nie chce powiedzieć kto i na jakich zasadach go tam rekomendował. Oczywiście nie musi ujawniać takich informacji, ale podskórnie czuję, że Pan Kowalczyk ukrywa materiał nadający się na dobry film sensacyjny.

  Ale i bez pomocy Kowalczyka materiału nam nie zabraknie. Panowie wprost rozmawiają o tym, że członek KNF Zdzisław Sokal ma plan doprowadzenia do upadłości banków Czarneckiego a następnie oddania ich za złotówkę bankom państwowym. Chrzanowski potrafił się nawet zgodzić z Czarneckim, że taki plan ma wszelkie cechy działalności przestępczej, ale obiecał pozbycie się Sokala tylko i wyłącznie w przypadku zatrudnienia przez Czarneckiego Kowalczyka.

  Pamiętajmy jednak, że Chrzanowski lubi sobie robić żarty. W końcu to nie on decyduje o tym, kto będzie przedstawicielem Prezydenta RP w KNF. Decyduje o tym sam Prezydent i tylko on może Sokala odwołać. Dlatego na pewno po raz kolejny Chrzanowski robił Czarneckiego w konia, nie mógł mu przecież obiecać czegoś, na co nie ma wpływu.

  Marek Chrzanowski przekazał więc Leszkowi Czarneckiemu następujący komunikat: "Państwo zaraz ukradnie Panu bank, doprowadziwszy go przedtem za pomocą MF i KNF do upadłości. Przeciwko Panu gra Ministerstwo Finansów, KNF i banki państwowe. Ale może się Pan pozbyć wszystkich problemów i uratować majątek, jeżeli tylko zatrudni Pan za grube pieniądze do restrukturyzacji banku nieznanego mi prawnika, który nie zna się na restrukturyzacjach, nie wie nic o naszej rozmowie i nie chce dla Pana pracować".

  Rozumiecie to? Szósty największy bank w Polsce, mający 45 mld zł depozytów nie upadnie, jeżeli Leszek Czarnecki zatrudni u siebie mało komu znanego prawnika z prowincji. Tak w praktyce wygląda misja KNF, która w dokumentach oficjalnych brzmi tak:

  "Celem nadzoru nad rynkiem finansowym jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania tego rynku, jego stabilności, bezpieczeństwa oraz przejrzystości, zaufania do rynku finansowego, a także zapewnienie ochrony interesów uczestników tego rynku".

  A na koniec Małgorzata Wassermann przypomina: "Nadzór nad działalnością KNF sprawuje Prezes Rady Ministrów".

  Link do wpisu.

  #neuropa #polska #afera #knf #4konserwy #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • odpowiedzi (13)