Wpis z mikrobloga

Flippening miał być pewny w 2018 roku.
Niestety kolejny raz przełożono wprowadzenie POS i to niby przez to nie ma flippeningu :D
Z prostym POSem już mają opóźnienie 21 miesięcy (od stycznia 2017).
Rusek widząc że jego scam pada w zastraszającym tempie znów obiecał kolejna datę.
Tym razem ma startować na początku 2019 roku. Najpierw ma być fork zmniejszający nagrodę za blok.

@megaloxantha: Tak więc rozumiem że teraz w 2019 roku flippening jest już pewny?
2019 rok rokiem linu.... ethereum? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak, bo POS wiele zmieni ;) Tak wiele że zamieni spalanie energii i pieniędzy w zewnętrznym świcie na obstawianie swoich shitów. Niedawno @smule sobie zażartował że za niedługo będą rozdawali ETH za darmo. Co najlepsze... jest to prawda :D

Zamiast kopać i zabezpieczać sieć kosztem spalania prądu, będzie można sobie postawić pseudo węzeł geth.
Ten węzeł nie robi nic bo jedynie ma synchornizację hashy nagłówków bloków.
Co więc może taki węzeł i do czego służy? W zasadzie to niewiele. Może jedynie odrzucić błędny blok, jednak błędnej transakcji już nie, bo nie jest w stanie jej zweryfikować. W zasadzie jest szkodnikiem bo rozsiewa w sieci błędne transakcje. Ani nie przechowuje to pełnego węzła, ani nic nie weryfikuje. Taka pseudo ściema dla nieogarów.

Przypominam że geniusz Vitalik nawet nie potrafił obliczyć realnej inflacji ETH i dwa lata temu #!$%@?ł że 100 mln ETH będzie dopiero jakoś za 150 lat czy coś takiego. Dziś mamy 102mln.

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum
Pobierz cyberpunkbtc - Flippening miał być pewny w 2018 roku.
Niestety kolejny raz przełożon...
źródło: comment_RPOBYqDc1fZztxev5NBFKAxe2QjycQSy.jpg
  • 6
@megaloxantha: Typowy shiciarz. Zero argumentów tylko łganie. Ja #!$%@?ę jak można tak nisko upaść. Nie masz odrobiny godności. I takie ściemy o tych zabawkach i górkach dają ci satysfakcję? Dowartościowujesz się?
Ty i twoje eth to jedna wielka ściema i żart ze świata krypto. Idealnie pasujesz do tego scamu
@cyberpunkbtc: ty nie zacząłeś dyskusji, założyłeś wątek żeby mnie zaatakować, dając jednocześnie tag #bitcoin żeby zagwarantować sobie więcej plusów.
To ty ciągle dostajesz bany za atakowanie innych, nie ja. Pieniędzy brakuje? Żona nie daje? Nie wiem i właściwie mało mnie to obchodzi.
Patrząc jak zacząłeś powrót z bana za kilka dni będzie kolejny, może tym razem wreszcie perm.