Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • odpowiedzi (50)

  • avatar

    Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

    pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

    ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii

    No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.

    pokaż spoiler Post nie ma na celu obrażać autorki wpisu, tylko durne zachowanie i dziecinne podejście. Wszelkie wysrywy od gimbusków lubujących się w tagu ''p0lka'' itp będą reportowane, a komentarze będę usuwać.


    #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
    pokaż całość

    odpowiedzi (291)

  • avatar

    Polsat - transmisja z obrzędów pogrzebowych Adamowicza
    TVN - transmisja z obrzędów pogrzebowych + politycy robiący z Adamowicza wcielenie Jezusa

    TVP - gadająca głowa wrzeszcząca w kółko: TO NIE NASZA WINA, TO NIE NASZA WINA, NIE MA ŻADNEJ PROPAGANDY, CHORY PSYCHICZNIE, NASZYCH TEŻ BIJĄ I TO MOCNIEJ I CZĘSCIEJ, DOŻYNANIE WATAHY, ZAMACH NA LIMUZYNĘ, TO NIE NASZA WINA.

    #bekazpisu #tvpis #gdansk #adamowicz #propaganda
    pokaż całość

    odpowiedzi (36)