•  

  Mam pytanie odnośnie F1TV: czy ma ktoś jeszcze wykupioną tę usługę i może krótko ocenić jak to wszystko działa obecnie? Miałem wykupioną subskrypcję przez pierwsze dwa miesiące od jej premiery w Polsce, ale jakość przekazu delikatnie mówiąc pozostawiała sporo do życzenia (częste buforowanie nawet przy bardzo szybkim łączu, mimo że źródło maksymalnie nadawane było w 720p, problemy z playerem - często nie ustawiał maksymalnej możliwej jakości, brak ręcznego wyboru jakości czy w końcu rwące na potęgę onboardy). Poprawiło się coś w tej kwestii?
  #f1 #f1tv

  •  

   @sodja: Anulowalem subskrypcje tydzien temu, bo i tak nie mialem czasu tego ogladac. Ale zdaje sie ze wszystko dzialalo ok.

  •  

   @sodja: Na pewno działa lepiej niż zaraz po starcie. Dalej nie ma wyboru jakości, onborady trochę rwą, ale przynajmniej z live feedem nie ma problemu. Przy 6Mb/s hula w 1080p bez buforowania. Czasami urwie się na chwilę komentarz ze Sky, ale obraz cały czas zostaje, jakieś problemy muszą być po ich stronie. Wystartowała niedawno apka na androida i w niej dostępna jest ta funkcja co od początku była reklamowana, że możesz na raz oglądać 2 ujęcia, szkoda że na desktopie nadal nie jest to dostępne

  •  

   @sodja: poprawiło sie tyle, że nie tnie wyścigu, jak na poczatku. Gdy mają problemy, znacząco spada jakość i lubi sie to zdarzyć parę razy podczas wyscigu. Nadal jednak lepiej znaleźć acstream. Nie mają żadnego "programu" przed i ostatecznie siedzisz i gapisz sie w pusty ekran... Puszczasz w końcu acestream i cieszysz się notesem i spacerkiem przed wyscigiem.