•  

  Mam pytanie odnośnie F1TV: czy ma ktoś jeszcze wykupioną tę usługę i może krótko ocenić jak to wszystko działa obecnie? Miałem wykupioną subskrypcję przez pierwsze dwa miesiące od jej premiery w Polsce, ale jakość przekazu delikatnie mówiąc pozostawiała sporo do życzenia (częste buforowanie nawet przy bardzo szybkim łączu, mimo że źródło maksymalnie nadawane było w 720p, problemy z playerem - często nie ustawiał maksymalnej możliwej jakości, brak ręcznego wyboru jakości czy w końcu rwące na potęgę onboardy). Poprawiło się coś w tej kwestii?
  #f1 #f1tv

  •  

   @sodja: Anulowalem subskrypcje tydzien temu, bo i tak nie mialem czasu tego ogladac. Ale zdaje sie ze wszystko dzialalo ok.

  •  

   @sodja: Na pewno działa lepiej niż zaraz po starcie. Dalej nie ma wyboru jakości, onborady trochę rwą, ale przynajmniej z live feedem nie ma problemu. Przy 6Mb/s hula w 1080p bez buforowania. Czasami urwie się na chwilę komentarz ze Sky, ale obraz cały czas zostaje, jakieś problemy muszą być po ich stronie. Wystartowała niedawno apka na androida i w niej dostępna jest ta funkcja co od początku była reklamowana, że możesz na raz oglądać 2 ujęcia, szkoda że na desktopie nadal nie jest to dostępne

  •  

   @sodja: poprawiło sie tyle, że nie tnie wyścigu, jak na poczatku. Gdy mają problemy, znacząco spada jakość i lubi sie to zdarzyć parę razy podczas wyscigu. Nadal jednak lepiej znaleźć acstream. Nie mają żadnego "programu" przed i ostatecznie siedzisz i gapisz sie w pusty ekran... Puszczasz w końcu acestream i cieszysz się notesem i spacerkiem przed wyscigiem.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo #studbaza
  Jako ze zdalem egzamin robie rozdajo. Zwyciezca losowania bedzie mial do wyboru pol litra czystej, albo indywidualna diete(masa, redukcja, rekomp) ktora mu uloze

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Mirki spod tagów #samochody #motoryzacja jaka jest prawilna szkoła zmieniania biegu z 1 na 2 przy takim rozkładzie biegów?
  Niebieski mi mówi, że wersja A, na prawie jazdy uczyli, że B. Który sposób lepiej wpływa na skrzynię? Który jest technicznie bardziej poprawny?
  #pytanie

  odpowiedzi (127)

 • avatar

  Czesc Wykopy :D

  Opowiem Wam co mnie spotkało w weekend, możne będzie mi łatwiej jak podzielę się z Wami tematem bo ostatni wpis dotyczący Arnolda zaliczył pare plusów.

  Tak wiec postanowiłem odwiedzić dom rodzinny Arnolda w miejscowości Thal, urodził się tam i mieszkał w tym domu do 20 roku życia. Cała magia tam się zaczęła co wspaniale opisał w swojej biografii, w domu tym mieści się teraz muzem jego osoby, jest tam oryginalny Harley Fat Boy z Terminatora 2, jego biurko z czasów bycia gubernatorem i masa gadżetów z filmów w których grał wiec nie lada gratka, jest ławeczka ze sztangą na której zdobywał pierwsze szlify (było założone 80 kg na niej i miałem bardzo wielka ochotę zrobić serie ale napisane ze nie można) :) Generalnie spędziłem tam magiczne półtorej godziny bo zrobiłem chyba z 10 obchodów pomieszczeń.

  Gdy już wracałem zobaczyłem na instagramowym profilu tego muzeum ze tego dnia zjawił się tam bez zapowiedzi Arnold zęby pojeździć trochę po okolicy rowerem (kreci teraz terminatora w Budapeszcie wiec miał blisko). Nikomu nie powiedział ze wpadnie. po prostu pojawił się ... Było to około godziny po tym jak wyjechałem. Dopadła mnie taka bezsilność ze prawie uroniłem łzę. Ten incydent spowodował ze cały wyjazd zaczął mieć mocno gorzki posmak. Postanowiłem ze zrobię po prostu WSZYSTKO żeby się z nim spotkać w Katowicach na targach na początku października ale właśnie dziś opublikowali komunikat ze Arnolda tam nie będzie bo się nie dogadali :(

  Kończą mi sie pomysły :(

  Tutaj fotka z muzeum, jeszcze uśmiechnięty :)

  #trollsky #pokazmorde #przegryw #silownia #mikrokoksy
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)