Wpis z mikrobloga

Otworzyli nowy kebab na czechowie, nazywa się Piccante - ogromnie polecam, jak dla mnie to spokojnie najlepszy albo drugi najlepszy jaki u nas w Lublinie jadłem. Spoko sos, fajna sałatka, dla miłośników ostrego też fajnie, bo można za darmo wziąć ostre papryczki (kolega próbował ostrego z papryczkami, ponoć tylko dla prawdziwych hardkorów). Do 18 września promocja - jak weżmiesz kogoś ze sobą, to oboje macie kebsika za pół ceny. W ten sposób za 7 złotych ogromnie się obżarłem :D.

Tylko uważajcie, wczoraj o 20.30 mieli już komplet zamówień do zamknięcia (najwyraźniej tak wszystkim smakuje).
#lublin #czechow #cebuladeals
  • 26
@miroslav: Kiedyś latałem do Syryjskiej Kuchni (ale tylko na miejscu, na dowóz lipa jak każdy kebab) - jak na lubelskie standardy (znam multum osób, które polecają okropną felfele...) było całkiem spoko. Te wszystkie Imperiale, Papriki, Habiby to okropny syf i lipa niestety.

Spróbuj, bo w promocji się bardzo opłaca, szczerze mówiąc okropnie się zdziwiliśmy ze znajomymi, że tak nam smakuje.
@throaway o jaki lokal dokladnie Ci chodzi? Chodzi za mna od czasu do czasu ochota na kebsa i prawde powiedziawszy nie chce wziac jakiegos badziewia. Erbil na Turystycznej byl swojego czasu w porzadku.
jak weżmiesz kogoś ze sobą, to oboje macie kebsika za pół ceny. W ten sposób za 7 złotych ogromnie się obżarłem


@throaway: W lublinie macie kebsy za 14zł? To w WWA za 10 można kupić, chyba że mówisz o tych największych to faktycznie za 14 są.