Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pamietam gdy siostrzenica siedząca w zawodzie X
    pomagała mi pisać CV do pracy
    jako zainteresowania wpisałem sobie historie

Pozwoliła sobie na szczerość za co jej dziękuje.Powiedziała,że w rekrutacji siedzą przeważnie kobiety i ...
    mam to usunąć

To by było na tyle,jeżeli chodzi o te komentarze różowych
    "hehe przegrywy pewnie nie macie żadnych zainteresowań"
    Po wszystkim kazała mi wpisać sobie jakiś sport

Pamiętajcie,że kobiety w 95 % przypadków mówiąc "zainteresowania" mają na myśli dynamiczne hobby
    granie w jakimś zespole sportowym/muzycznym z kolegami,wyjazdy na zawody,sztuki walki.
    Historia/sklejanie modeli w piwnicy = zestaw pozwalający włożyć cię do szufladki z napisem "nudny przyjeb"

No chyba,że wyglądasz jak grecki Bóg,wtedy nawet zbieranie kapsli po piwach będzie hihi słodkie.
    Zakłamani hipokryci

#blackpill #rozwojosobistyznormikami #takaprawda #seks
    #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill
    #zalesie #zwiazki
    #niebieskiepaski #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Jesteście gotowi na kolejne #rozdajo? mamy dla Was aż 10 paczek pistacji po 0,2 kg + podkładka pod mysz widoczna na miniaturce. Zielonki nie biorą udziału, losowanie jutro o 20:00 poprzez #mirkorandom
    Dodatkowo przygotowaliśmy kod rabatowy MIRKO10 który obniży wartość zamówienia o 10% na cały asortyment z naszego SKLEPU a dodatkowo zamawiając z kodem otrzymacie podkładkę pod myszkę gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

odpowiedzi (37)

Ciekawe czy Ajzenbiśla wie, że gdzieś tam w Polsce siedzi sobie grupka ludzi i za każdym razem jak się pojawi na ekranie wrzuca jego zdjęcia na których ma pojebane miny XD

#skoki

odpowiedzi (31)