Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dla tych wszystkich którzy piszą że trolluje. Zdjęcie pochodzi z internetowego wniosku o stypendium socjalne. Tyle wynosił dochód w mojej rodzinie na głowe, tu nie ma żadnego ukrywania dochodu, rzeczywiście musiałem za tyle przeżyć miesiąc podczas gdy moim rówieśnicy dostawali tyle miesięcznie od rodziców. Wychowywała mnie samotnie matka która żałowała że mnie urodziła. No i w jaki sposób ja nie mam być spierdoliną? Kiedy ja jedyne co pamiętam z dzieciństwa to skostniałe ręce z zimna i dogrzewanie się piecykiem elektrycznym firmy adler. Wiecie że pierwszy telefon kupiłem sobie za zaoszczędzone pieniądze w 2 liceum? I to jeszcze kupiłem jakaś zwykła nokie w czasach kiedy już były smartfony. Nic dziwnego że nikt nie chciał ze mną trzymać w szkole. Mówią że cierpienie uszlachetnia a wiecie co? gówno, całe moje życie to cierpienie a nie czuje się szlachetny
    #przegryw #spierdolenie #zalesie #bieda
    pokaż całość

odpowiedzi (97)

Podobnie jak poprzednio. Mam do rozdania 2 kody na 30 dni CDA Premium.
    Dostęp do 5500 filmów z aplikacji Apple, Android, Android TV i przez stronę www.cda.pl/premium

Proszę plusować. Zielonki też mogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie jutro koło godziny 18:00 przez mirkolos.

#rozdajo #film #filmnawieczor pokaż całość

odpowiedzi (9)

DZIEŃ 15/100

W szpitalu na oddziale położniczym czeka trzech facetów: ślązak, warszawiak i murzyn.
    Podchodzi do nich lekarz i mówi:
    -Państwa żony urodziły po zdrowym silnym synu jednak mamy pewien problem. Dzieci się
    nam pomieszały i nie wiemy które jest czyje, ale mam pomysł jak to rozwiązać. Bo kto lepiej
    nie pozna własnego syna jak nie ojciec? Dlatego proszę panów po kolei do sali!
    Pierwszy wchodzi ślązak, widzi dwa różowe bobasy i jednego czarnego.
    Bez chwili namysłu wskazuje na czarnego i mówi, że to jego syn.
    Lekarz lekko skołowany i pyta się go czy aby na pewno. A facet na to:

pokaż spoiler -Na pewno, na pewno, warszawiaka nie będę ryzykował!

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (58)