Wpis z mikrobloga

Ale imba xD Jadę PKSem do mojego miasteczka i nagle ktoś wymiotuje.
Na podłogę oraz do pojemnika na śmieci. Zaczyna śmierdzieć jakby szambo wywaliło. Ludzie krzyczą oburzeni by kierowca stanął. Wymiotuje ktoś o ciemnej karnacji,mysle ze Turek. Kierowca prosi by posprzątał a ten udaje głupa i mówi "KEBAB NOT GOOD KEBAB". I nie chce sprzątać. Ludzie wkurzeni,słyszę teksty w stylu : SPRZĄTAJ, U NIEGO W KRAJU TO SRAJĄ NA PODŁOGI,CLEAN IT.
Trzymałem powagę ale jak jakas pani krzyknela po niemiecku "schnella schnella" to padłem xD
Kontrargumenty obcokrajowca: " kebab hurt stomach my polish bad sorry dont understand". Nagle jakiś Seba krzyczy ZE ZARAZ GO #!$%@? WYSADZI Z AUTOBUSU. Kierowca podszedł z papierem i każe sprzątac,ludzie skandują,no czułem sie jak teatrze na sztuce. Jak w koloselum nawet. Jak w sredniowieczu na publicznej egzekucji. Presja grupy zadziałala, pan Turek posprzatal i nawet powiedzial do kierowcy "nie krzyczy tak na mnie okej?". Widze,że stres (i alkohol) podnoszą mozliwosci longwistyczne.

Teraz zapadla cisza,którą przerwało tylko ciche "psss" w postaci otwarcia piwa przez Sebe. Nalezy mu w sumie. Jego twardy głos tak naprawde wymusił sprzątanie.
Nazwalem go Sebastian Odważny z rodu Harnaś.

Mam tez filmik z zajścia
Udanego weekendu wszystkim.
Jak bedzie 100plusow to wrzucam film.

#truestory #heheszki
r.....a - Ale imba xD Jadę PKSem do mojego miasteczka i nagle ktoś wymiotuje. 
Na po...

źródło: comment_NrroXaRitTtjvDoAo8pTbF4dNg4KAlUY.jpg

Pobierz
  • 181