Wpis z mikrobloga

Przy danym poziomie produkcji grupy robotników mogą wywalczyć podwyżki względem innych grup robotników, a wszyscy robotnicy względem kapitalistów.
#korwin #jkm #libertarianizm #liberalizm #komunizm #ekonomia #gospodarka #historia #4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #gruparatowaniapoziomu #antykapitalizm #humorobrazkowy #heheszki
Pobierz RedRight - Przy danym poziomie produkcji grupy robotników mogą wywalczyć podwyżki wzg...
źródło: comment_myRDNlRg8dKVcim4d0EDAbkGcVkCt908.jpg
  • 6
@E-Force: Argh, jak czytam takie komentarze to się zastanawiam jak Ty samodzielnie oddychasz... #!$%@? mać, jak mnie niemiłosiernie wkurzają takie ameby traktujące przedsiębiorców jako wręcz przestępców, którzy tylko marzą o tym jak wyzyskać tego biednego pracownika... Macie tak nasrane w głowach, że szkoda słów... Naprawdę nie potraficie się podetrzeć bez pomocy urzędnika? Chcesz alternatywy? Zamiast mruczeć pod nosem jak to mało zarabiasz, idź do tego "prywaciarza" i z nim pogadaj o
@lemek3 Nie zesraj się. Chciałem tylko zobaczyć kogoś punkt widzenia, bo jak patrzę na to co w robocie się dzieje, to jestem jednym z nielicznych który wie że prywaciarz to nie jest zło wcielone xd Wszyscy jak jeden mąż w związku zawodowym i grupowe proszenie się o podwyżkę. Nie rozumieją że z grupy 80 osób, może kilka się stara, a reszta ma #!$%@? w robote, #!$%@?ą zamówienia i się dziwią że hajsu