Wpis z mikrobloga

-Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano, wsiadam w samochód i jestem na Bardzkiej. Dalej jadę Kamienną do Gajowej, no chyba że tam już jest zakorkowane to wtedy Hubską do Świętego Jerzego, później Wapienna, Przestrzenna i już jestem na Gajowej.
-I Gajową dojedziesz pan do centrum?
-Nie, bo zamknęli przejazd na Dyrekcyjnej, ale i tak mam dobrze bo mijam cały korek na Kamiennej i Borowskiej. Potem szybko do Suchej, wiesz pan, Gajowa jest najszybsza bo do nikąd nie prowadzi. Z Suchej skręcam w Joannitów i tam wjeżdżam na parking Wroclavii, biorę bilecik i przjeżdżam przez parking do wyjazdu na Borowskiej. A potem to mam już z górki, bo tak: za parking nie płacę bo postój do godziny jest za darmo, przy wyjeździe na Borowskiej zawsze mnie ktoś wpuści bo i tak pas do jazdy na wprost stoi i jestem 30 metrów od świateł. Przez światła prosto na Peronową, tam lewy pas bo szybciej idzie i już jestem w centrum.


#wroclaw
Pobierz panasia - -Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano, wsiadam w samo...
źródło: comment_eD9LcleTwnPyke06AAV9oMKKB7u3N7SP.jpg
  • 6
@panasia: a ja z kolei, widzi pan, rano wbijam w Rogowską, ale nie w stronę miasta - jeszcze mnie nie #!$%@?ło stać - lecę obwodnicą do Chociebuskiej. troszku się odstoję ale w lewo na wiadukt, #!$%@? przed opadającym szlabanem i cyk prawo Bystrzycka. z daleka łypię okiem czy korek za skrzyżowaniem z Gądowianką, jak jest to lewo Ostatni Grolsch i do odcięcia, w przeciwnym wypadku prosto do Małopanewskiej - na rondzie