Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, słuchajcie mieszkańcy mirkobloga.

Na rozkaz wielmożnego lorda Yorkshire ogłasza się co następuje.

W związku z zaistniałą sytuacją dla własnego bezpieczeństwa, obywatele powinni unikać mieszkania w Polsce, co więcej, zabrania się kontaktów ze zbuntowaną patologią.

Od chwili obecnej lady Elżbieta przejmuje wyłączne dowództwo nad naszym nowym biurem w centrum miasta (więcej info wkrótce).

Wszyscy mieszkańcy, którzy posiadają jakiekolwiek przeszkolenie w zakresie prowadzenia wózków widłowych niech wstępują w szeregi magazynierów.

Wszelkie środki bezpieczeństwa dotyczące opłat za czynsz zostaną jeszcze bardziej zaostrzone.

Strażnicy strzegący płatności nie będą przepuszczać nikogo kto nie posiada potwierdzenia wpłaty.

We wszystkich domach i mieszkaniach mirkowych zostaje wprowadzony stan czystości.

Obecne oczekiwanie na spotkanie o NIN to ponad miesiąc.

Każdy kto popełni występek braku konta w banku lub posiadania Revoluta podlega surowej karze przekazania pieniędzy w gotówce wprost do biura.

Egzekucją tego prawa zajmie się wielmożna Lady Elżbieta.

Każdy mieszkaniec #barnsley, który popełni jakiekolwiek wykroczenie ma obowiązek zgłosić się do Lady Eli.

W związku z atakiem imigrantów zagrażającym naszemu miastu ma obowiązek przygotować się do walki o swoje miejsce do spania tak jak pozwala mu jego stan majątkowy, dotyczy to zaopatrzenia w bilet do #uk i pokoju, a także natychmiastowe obserwowanie tagu #sorekcharityltd i plusowania wpisu by być wołanym.

Pytania? - czytaj AMA!

Praca? - pisz do agencji!

#gry #gimbynieznajo #emigracja #pracazagranica #gothic
Pobierz
źródło: comment_zgyAABJW0I3nNF6S9rXOfKLjI0qu9idb.jpg
  • 17
@WedrujacyNoca

czy tak było kiedyś?


Nie wiem czy to ma coś wspólnego z Brexitem ale średni czas oczekiwania gdy byłem dwa lata temu to był tydzień. Ponoć w każdym miejscu jest ten czas inny, ale dwa tygodnie to raczej max był wiec sam jestem ciekaw skąd ten miesiąc i @sorek daj znać.
@Gasquet: £325-£368 za single pokój, czasem się trafiają mniejsze za £282, przykładowe pokoje poniżej.

@WedrujacyNoca: raczej będzie dobrze, ludzi wciąż potrzeba bo część ludzi przez 500+ i Brexit wróciła do kraju. Lepiej przyjechać przed Marcem bo kto wie co oni w brexicie wymyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)