Wpis z mikrobloga

Obudziło mnie darcie mordy gowniaka mojej siostry i kłótnia z moja mama i zdałem sobie sprawę ze moja rodzina to patusy i ja tez jestem patusem. A wiecie dlaczego jesteśmy patusami? Bo jesteśmy głupi. Nikt nie wykazuje żadnych objawów wyższej inteligencji, poza moja mama jesteśmy tez leniwi, moja mama tylko jest porządnym człowiekiem ale przez to ze jest głęboko wierząca to całe życie dostaje przez to mocno w dupę bo prowadzi żywot męczennika. A ja to taki typowy Marcin, przed 30, brzuch żółte zęby, stary zardzewiały Ford i brak studiów zawód kierowca. #!$%@? i jak tu nie wierzyć w stereotypy? #patologiazewsi
  • 42
@Prokurator1990 co kto lubi. Mój kolega jest tym przegrywem po studiach, co pracuje w firmie transportowej w biurze, zatrudnia kierowców, kontroluje ich, wspiera i robi wiele innych rzeczy, o których nie mam pojęcia. Chodzi o to, że ma z kierowcami i ich zawodem bliski kontaktna co dzień i mówi, że ni #!$%@? nigdy by nie chciał się jeździć na tirze. Wieczny biwak na kółkach, wieczne rozjazdy, a i momentami praca ciężka.
No