Wpis z mikrobloga

Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Kiszyniów - najmniej turystyczna stolica Europy trasa zwiedzania i atrakcje.

Przy okazji zapytam Was, czy ktoś z Was chciałby dostać mołdawski banknot? Jeśli będą chętni to mogę zrobić jakieś rozdajo czy coś :)

Dziś nie będzie vloga, ale artykuł :) Kiszyniów jak i cała Mołdawia jest całkiem niedaleko Polski, nie jest to jednak kierunek specjalnie często wybierany przez turystów. Mołdawię w ciągu roku odwiedza około 100 tysięcy turystów, czyli 100 raz mniej niż np. Portugalię. Zdecydowanie nie jest to kierunek dla każdego, jeśli jednak lubicie wschodnie klimaty to warto się tam wybrać zanim kraj ulegnie westernizacji, co raczej w dłuższej perspektywie jest nieuniknione.

O Mołdawii napisałem kilka praktycznych artykułów, kilka jest jeszcze w planach. Gdyby ktoś był zainteresowany wyjazdem tam to warto zerknać do praktycznych artykułów:
- Internet w Mołdawii
- Samochodem do Mołdawii
- Winiety w Mołdawii
oraz innych artykułów z kategorii Mołdawia

Po wiadomościach od części z Was zdecydowałem się, że zmienię częstotliwość wołania. Wcześniej chciałem ograniczać się do wołania raz w tygodniu, ale niektórzy pisali mi że przez to umknęły im fajne materiały. Teraz będę wołał kiedy uznam, że materiał jest tego warty, aby zachować kolejność chronologiczną. Dziękuje, że jesteście ze mną, doceniacie, wykopujecie i komentujecie publikowane przeze mnie materiały, które zawsze staram się aby były jak najlepsze i jak najciekawsze.

Jeśli macie jakieś pytania śmiało zadawajcie je w komentarzach!

__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
Pobierz MG78 - Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Kiszyniów -...
źródło: comment_MICOnw0rxp1Sd5yBRuP7wrp7d5C4Ygim.jpg
  • 19