•  

  Graveyard Keeper ... Nie polecam tej gry. Oprawa audio-wizualna przyjemna, plus na początku gra i owszem, robi dobre wrażenie i wciąga, ale przechodząc do wad, których wysyp następuje wprost proporcjonalnie do czasu grania:
  - Mi się osobiście nie spodobał główny motyw fabularny z tym skąd się wzięła nasza postać w świecie gry. Psuł mi immersje od początku.
  - słabo zoptymalizowana
  - grind, grind, grind!!!
  - niby Graveyard Keeper ale zarządzanie cmentarzem szybko okazuje się być dość płytkie i im dłużej w grze, tym mniej czasu mu się poświęca.
  - Spodziewałem się, może nie hektolitrów, ale jednak litrów, czarnego humoru. A tym czasem posucha totalna.
  - Numer jaki twórcy wycieli z The Town. Grając w alfę byłem podjarany miastem większym od The Village, questami jakie tam będą, wątkami fabularnymi, konsekwencjami takich rzeczy jak wywalanie trupów do rzeki płynącej w stronę The Town ... a tu gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  - Niektóre elementy gameplayu są, subiektywnie, bezużyteczne, np. możliwość odnowienia zsypu do kostnicy.

  Moja ocena: 3.5/10 Nie polecam nikomu, może i jest to "Stardew Valley w groteskowym wydaniu", ale nie warto marnować na nie czasu. A szkoda bo potencjał był ale twórcy w pewnym momencie zapewne doszli do wniosku że więcej im się nie chce robić, niedokończone rzeczy na szybko odwalili i koniec.

  #gry #graveyardkeeper

  +: Cronox

Gorące dyskusje ostatnie 12h