Wpis z mikrobloga

@Obliv Dzięki za zawołanie, osobiście nie miałem przyjemności go przetestować, chociaż gdzieś tam przewijał mi się w planach zakupowych.
Jak czytałem o nim, to większość opinii była taka, że parametry bardzo spoko są, sam zapach podobny do m7 i dla wielbicieli agarowo-oudowo-kadzidlanych klimatów, także... Jak dla mnie kozacki blind buy, odezwij się na tagu jaką masz opinię :)
Poza tym cena jest bardzo dobra, a ja już z doświadczenia wiem, że arabusom
@Obliv: mam nie polecam. Nie widze podobieństwa do M7, nie ma tam wiśni, jest ananas, jest bardzo duzo dymu i oud, który dusi. Dla osób, które nie miały do czynienia z arabskimi perfumami mogą być wielkim rozczarowaniem Parametry przeciętne.
@dradziak: @smalczyk1: Jestem po testach nadgarstkowych... I nawet nie wiem do czego mogę to porównać :D Szału póki co nie robi (takie 3/6), zobaczymy po testach globalnych przy 25oC+ i przy 10oC. Jutro pierwsza próba, mam nadzieję, że nie wytruję połowy biura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Obliv też przyszły do mnie.Test nadgarskowy. Bardzo mocne i intensywne. Jedno psikniecie to chyba aż za dużo. Czuć wkoło.Dla mnie na razie jakiś taki karmelowy zapach.
@syjusz: Bardzo mocno ,dziwny zapach to prawda,że długo się utrzymują.Jedno dawka to nawet za dużo. Ogólnie osobom z mojego otoczenia włącznie ze mną nikomu się nie podobały.Usłyszałem ocenę perfum "jak dla starej baby "xD.Jak bardzo chcesz to mogę Ci sprzedać swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)