Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: już mu siadło na banię. Shitcoiniarz na całego, promuje inflację w nieskończoność lepiej niż w fiacie. zero podejścia ekonomicznego. Strach i wstyd go komuś polecić. Zobacz co dzisiaj bredzi, już wiem skąd Benzyn czerpał inspirację. Bańka na shitcoinach to jego zasługa. Mam nadzieję, że dostanie wystarczająco hejtu jak to wreszcie padnie, żeby mu się odechciało raz na zawsze. Wizjoner ;)
@cockardka: powiedz to ludziom w Zimbabwe albo Wenezueli, których oszczędności życia wyparowały. To tylko dwa ostatnie przykłady a takich jest dużo więcej. Nie chce mi się poruszać w kółko tego samego tematu. Jeżeli podoba Ci się inflacja to kupuj Bentyncoiny kupuj alty a ja będę kupował tylko bitcoina i porozmawiamy za kilka lat. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie.
@pawlo74: na twoja Wenezuele ja moge podac przyklad deflacyjnej Japonii lat 80, oraz kryzysu wynikajacego z pieniadza deflacyjnego. Kryzys 1929 rowniez byl spowodowany wysoka deflacja.

PS. Ludzie, ktorzy kupili BTC w grudniu, dzisiaj sa w plecy 70% majatku przeznaczonego na ten instrument. Ten twoj argument nie ma sensu
na twoja Wenezuele ja moge podac przyklad deflacyjnej Japonii lat 80


@cockardka: nie porównuj fiata do bitcoina, który nie będzie miał z tym problemu ponieważ dzieli się w nieskończoność, starczy dal każdego, nawet gdyby w obiegu pozostał tylko mój jeden, którego nigdy nie sprzedam. Fiat mnoży się w nieskończoność a bitcoin dzieli. Fiat czyni, że stajemy się z czasem biedniejsi a bitcoin powoduje, że jesteśmy bogatsi. Trzymaj fiata a ja się
ej, ale za srednia wyplate mozna coraz wiecej kupic, jak wiec biedniejesz? Jezeli bym zarabial w BTC przez ostatni rok, to bym byl w plecy duuzo pieniedzy


@cockardka: biednieję z dnia na dzień, moja siła nabywcza spada z dnia na dzień a ja mogę kupić mniej, nawet dzisiaj zauważułem, że ceny znowu wzrosły.

zreszta dzielenie czegos w nieskonczonosc oznacza nieskonczona dystrybucje, czyli deprecjacje danej rzeczy


@cockardka: tak jasne nie ma
Oszczedzanie w BTC w relacji grudzien - dzisiaj


@cockardka: nie no "oszczęsdzaniem" wbijaniu na środek pompy to bym nie nazwał.
To trzeba robic z głowa kupować jak kurs jest stabilny np jak teraz a nie jak sie ATH atakuje...
@pawlo74: ja nigdzie nie pracuje, dorobilem sie na szitach i juz nie musze pracowac, to po pierwsze. Po drugie, sredni koszyk kosztuje coraz mniejsza czesc procentowa sredniej wyplaty u nas w kraju - wytlumacz mi, skoro wykonujac ta sama prace mozesz za nia uzyskac coraz wiecej, gdzie biedniejesz?

Na co sie nikt nie nabierze - sam mowisz ze BTC mozna dzielic w nieskonczonosc. Jezeli mozesz cos dzielic w nieskonczonosc, to jest