•  

  Czy są chętni do czytania bloga o dźwięcznej tematyce przygód przegrywa na erasmusie? Miałem pisać bazgroły sam dla siebie, żeby zachować wspomnienia, ale jeżeli są tu amatorzy takich tematów, to czemu by nie pisać dla szerszej publiczności ;) Jeżeli ktoś jest zainteresowany niech rzuci plusem na zachętę :)
  #erasmus #przegryw #stulejacontent #blog

  •  

   @PrzegrywNaErasmusie: najpierw udowodnij ze jestes przegrywem, teraz byle normik chcialby byc hehe przegrywem

  •  

   @PrzegrywNaErasmusie: pewno bym czytal, ale zeby tak plusa zielonce to nie..

  •  

   @PrzegrywNaErasmusie przegryw nie pojechałby na Erasmusa. Proszę opuścić tag

  •  

   @Pentylion: tak przywitał mnie lokalny USOS, Oni wyczuli moje spierdolenie już przed przyjazdem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Puukko: Czy jest na tagu jakieś FAQ kiedy kończy się przegryw próbujący z niego wyjść (wiadomo z jakim skutkiem heheszki), a zaczyna się normik? Nie jestem aż tak bardzo w temacie :V

  •  

   @PrzegrywNaErasmusie: Czekam na posta, zielonki muszą się wspierać ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

  •  

   @PrzegrywNaErasmusie: w sumie dołączyłbym do inicjatywy, bo jestem w podobnym położeniu, wyjechałem i piwniczę, a przecież trzeba z siebie powyrzucać frustracje c'nie

  •  

   @Penektomia: @PrzegrywNaErasmusie: i gdzie te wpisy, ja tu czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Kacc: Jakoś tak weny nie mogę złapać, jedyne co złapałem to zapalenie ucha półtora tygodnia temu i znowu się konkretnie zapiwniczyłem od tamtego czasu (╯︵╰,)

  •  

   @Kacc: łap w zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   No więc przyjechałem sobie do pięknego, ciepłego kraju i piwniczę. Dotarłem trochę później niż większość, więc najsampierwszą integrację ominąłem dość naturalnie. Za to pod koniec miesiąca miałem ambitny plan wybrać się na niejakie Welcome Party urządzane przez „oficjalną” organizację dla erasmusów (a „nieoficjalnych” jest multum, no ale nic dziwnego; jesteśmy targetem do zbijania kasy. Z tego co kojarzę, niektóre wyznaczają kwotę za samo dołączenie [wyrobienie karty członkowskiej], więc podejrzewam że już przy trzech można wyjść stratnym. Niemniej rzeczywiście wycieczki, które organizują, wychodzą tanio). Dotarłem pod wskazany lokal, hehe, ale tam zastali mnie już połapani, dynamiczni studenci przy stolikach przed wejściem. Rozmawiają sobie w grupkach, a we mnie wskoczyło spierdolenie i samoświadomość lvl 444. Wobec tego oddaliłem się od miejsca zdarzenia, zrobiłem jeszcze rundkę wokół kwadratu z barami i wróciłem do mieszkania, na drugą stronę miasta.

   Każda rozmowa to dla mnie nowy zastrzyk kortyzolu, dodam jeszcze że dzięki klimatowi pocę się jak świnia, więc w połączeniu z niewyjściowym ryjem rezultat jest dość oczywisty. Small talk to gówno. No przynajmniej ten mój. Ileż to razy dałem sobie coś wcisnąć na stoiskach festynowych (gdzie wszystko jest „rzemieślnicze” czyt. dwu-trzykrotnie droższe) tylko dlatego, że asertywność u mnie znikoma. A, no i prawie nic nie rozumiem, jak do mnie mówią na ulicy. A niby B2, co nie. Często nawet nie proszę, żeby powtórzyć, tylko z głupim uśmiechem przytakuję, w nadziei że nie dojdzie do jakiegoś nieporozumienia.

   Jak wspominałem, nie idzie mi integracja, nie byłem na ani jednej imprezie. Jedyne co, to wieczór z motywem wymiany językowej i drugi w niesławnym pubie ze zdarzenia powyżej. Na pierwszym rzeczywiście nawet porozmawiałem z kilkoma osobami, ale zmyłem się jak tylko zaczęli grać muzykę. W drugim przypadku motywem było żarcie z Włoch, odbyłem kilka rozmówek (oprócz jednej – nicnieznaczących, w których interlokutorzy potrafili nawet odwracać ode mnie wzrok xD) i uciekłem, jak tylko skończyło się jedzenie.

   No i cóż. Nie wiem, jak nawiązywać znajomości, bo dla mnie to nienaturalne. A wczesne dzieciństwo już zdążyłem zapomnieć. Ludzie wychodzą po nocach do barów, nie wiem gdzie jeszcze, a ja siedzę w pokoju. Ew. chodzę sam: na mecz; do baru; pobiegać; ponakręcać się w panice, chodząc po starówce. A jak wrócę, to, kurwa, moje okienko w pokoju wychodzi na środek kamienicy, więc piwnica full xD

   I wiecie, co jest najgorsze? Samotność to jeszcze zniosę, ale kurwa, czuję się tak bezużyteczny...

   C.d.n., jeśli będzie kogoś ciekawić, stulejarze.

   Z Barcelony dla Polskiego Radia
   Ewa Wysocka

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Osz w mordę, Mirole co się odjebauo....

  Byłem w osiedlowym sklepie po piątkowe piwo.
  Płacę, do sklepu wchodzi jakaś dziewczyna tak 120kg+.
  Nie przykłułem do niej WIĘKSZEJ wagi :D Hahaha. Biorę siatkę w rękę, dziękuję odwracam się wprost na nią, a Ona: O, cześć KokainowyKowboju, kopę lat. Co słychać?
  Sobie myślę, nie kibicowałem nigdy zapasom sumo, także skąd się znamy?! Mówię do niej "no cześć, pamięć mam dobrą, ale krótką. Skąd się znamy?"
  Odpowiada: "No Marta, razem do liceum chodziliśmy".
  W tym momencie jakby mi ktoś kijem do golfa w plecy jebnął.
  Owa Marta to w okresie licealnym solidne 9.5/10. Obiekt westchnień i morza krwi rozlanego przez niebieskich, w solówkach o nią.
  Wszak, kurwa mać, od tamtego okresu minęło ok 15 lat, ale kurwa pytam się jak tak można?!
  Próbuję ją szybko spławić i to do Was jak najszybciej napisać, lecz rzuciła: "Poczekaj, wezmę fajki, pogadamy"
  Myślę, kurwa, spierdolę. Normalnie pobiegnę sprintem w pizdu....
  Wyszła. Gadamy. Nie bardzo wiem o czym z nią rozmawiać, trochę niezręcznie :D
  Rzuciłem jak poparzony: "No , to będzie Wasze pierwsze, czy już macie dzieci ?" spoglądając na jej wyjebany bęben, który zasłania połowę jej uda.
  Na co Marta lekko w szoku mówi: "O kurdę, nie no pierwsze. Dopiero siódmy (7-SIÓDMY KURWA) tydzień. W szoku jestem,że wiesz. Kto Ci powiedział? "
  W pizdu kurwa, nie wiedziałem jak wybrnąć. Przecież nie powiem prosto w twarz, że nie chciałem być niemiły i pytać co się tak rozjebała, więc rzuciłem:
  -A tam, wiesz..... świat jest mały. Ludzie gadają :D

  Kurwa mać, było to dobre dwie godziny temu, a ja nie wierzę nadal co się właśnie odkurwiło !
  Obdzwoniłem wszystkich kolegów z tamtych czasów, z którymi mam kontakt, aby zapytać co się kurwa stało. Jak to możliwe....?
  Jako,że nie mam facebooka, ani innego portalu , to nie jestem na bieżąco z ludźmi, ich wyglądem i statusem życiowym.
  Najlepsze koleżka, z którym rozmawiam jako ostatnim, który życie by za nią oddał, mówi : "Ty, no właśnie mi coś kurwa nie pasowało, że ona od 5 lat same zdjęcia mordy na neta wrzuca"

  KURWAAAAAAAAAAAAAAAAA MAĆ , coś niewiarygodnego :D

  ps:#różowepaski tutaj do Was moja gorąca prośba. Jeżeli byłyście top1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 szkoły, boska figura itd, itd, to kurwa jeżeli się rozjebałyście o 100% , to nie róbcie wielkich oczu, że ktoś, kogo spotkacie po latach jest wielce ździwiony waszym wyglądem,
  a i nie fochujcie się (w razie gdybyście nie były w ciąży ,a miały spory bebech) o pytanie "Który miesiąc?"

  Pozdrawiam Serdecznie

  ps2: Wypijmy za to, by przyszłe żony , partnerki , kochanki , nie ulały się jak ta z historii powyżej :D

  ps3: Kurwa, zapomniałem dodać. Owy tucznik, jak miał swoje 5 minut i 50 kg, to nos zadarty ,że futryny w szkole wyginała. Opryskliwa, znająca swoją wartość. Szmaciła wręcz swych adoratorów, by padali przed nią na kolana.

  ps4: KARMA SUKO. Haha, i znowu o jedzeniu :D HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #rozowepaski
  #truestory
  #heheszki
  #niebieskiepaski
  #kobietykonczasiena60kg
  #licbaza
  #piwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Wstałem wcześniej żeby oglądać Cejrowskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #dziendobry

  odpowiedzi (10)

 • avatar

  No nieźle
  >Wrzucaj jak chlejesz piwo dzień w dzień przez 60dni
  >Zezgonuj po połówce wiśniówki
  xD
  #wy

  odpowiedzi (34)