Wpis z mikrobloga

Wiem że macie to w dupie, ale na długi czas odstawiam mirko. Dlaczego? Powodów jest kilka

1. Poziom tagu sięga aktualnie dna (tak, wiem że jest w tym i moja zasługa). Coraz więcej osób okazuje się trolami, ciągle jest powtarzany jeden przeruchany mem. Brakuje mi też wyróżniających się osobowości, np @Piasqun @Polkopsky @LajfIsBjutiful czy @Rewolucjonista_przegrywu publikują coraz rzadziej, a brak ich godnych następców. Wpisy robią się coraz bardziej powtarzalne.

2. Wypok pochłania sporo mojego czasu nawet gdy na nim nie siedzę, już parę razy miałem tak, że zastanawiałem się nad kolejnym wpisem będąc np w pracy. Teraz w semestrze będę go miał jeszcze mniej, zamierzam też bardziej otworzyć się na wszelakie imprezy

3. Już chyba nie potrzebuję wsparcia psychicznego od ludzi z tagu, wszystkie swoje największe lęki i traumy już z siebie wyrzuciłem. Obawiam się też, że jeżeli zacznę pisać znów o tym samym po popadnę w manię. Niedługo też wprowadzi się do mnie współlokator, bardzo dobry znajomy z LO, będę więc mieć towarzystwo.

4. Dzięki temu portalowi sporo się dowiedziałem, jednak myślę, że wiem już dostatecznie dużo na tematy które są mi potrzebne do wyjścia z przegrywu.

5. Ideologia black pilla zaczyna ryć mi banie, ostatnio widząc ludzi na mieście klasyfikuję ich sobie jako np chad czy normik. Powoli zaczynam gardzić i traktować przedmiotowo #rozowepaski , co mi na pewno nie pomoże. Dostaję też lekkiej obsesji na punkcie poprawy swojego wyglądu, zamiast spróbować zagadać do dziewczyny oceniam czy jestem dla niej dosyć atrakcyjny.

Dlaczego nie usuwam konta? Poznałem tu paru ciekawych ludzi z którymi chciałbym utrzymać kontakt lub nawet przenieść go do reala.
Pozostaje mi tylko podziękować tym wszystkim, którzy mnie pocieszali i dawali rady, w szczególności @151minecraft , @Zniwiarz-Ponury , @pijekubusplay , @niepokonany_baklazan , @kowal61 i nieobecny już Konnabiegunach.

Życzę wszystkim prawdziwym przegrywom wyjścia z przegrywu.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz W.....2 - Wiem że macie to w dupie, ale na długi czas odstawiam mirko. Dlaczego? Powo...
źródło: comment_rTbLul0vNi9PrHoTcCcws3gyvJMVOIav.jpg
  • 18