Wpis z mikrobloga

Skończyłem #spiderman #ps4 wsiąknąlem na 4-5 dni i wbiłem moją pierwszą platynę.

Mega solidna giera, dla takich tytułów opłaca się inwestować w plejaka. Może fabuła z początku troszkę się wolniej rozwijała i miałem nadzieje na więcej interakcji ze złoczyńcami, ale końcówka nadrabia. Zajebisty akt III, duże miasto, wiele rzeczy do roboty, masa akcji, dużo kostiumów, ulepszeń, gadżetów, fajna satysfakcjonująca walka i ten feeling bycia spidermanem (ʘʘ), chociaż bujanie się mogłoby być ciut szybsze.

3 dlc jeszcze w tym roku. Jest na co czekać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 23
@duzeelobenc: dość rozsądne podejście moim zdaniem
za dvd z filmem wielkim który daje ci minimum 6h rozrywki jeśli trwa 3h i oglądasz go 2x płacisz czasem jakieś grosze, 2zł powiedzmy, bo dodają go do gazety
za 20 lat będzie równie dobry
a gra? 30h za 200zł, przejdziesz raz i za 5 lat nawet na nią nie spojrzysz, jest pewna logika w takim podejściu
koszt produkcji był podobny, marża nieco inna
@JulioIglesiasSexualPredator: @WydajnaJednostkaIndywidualna: Oj wyszło dużo więcej jako że cieszę się jeszcze wolnym to znołlajfiłem totalnie. Dlatego napisałem, że wsiąknąłem i to dosłownym znaczeniu.
Spiderman to linearna gra akcji i nie ma co porównywać jej do sandboxów czy rpg'ów, które można przejść na pierdyliard różnych razy.

Nie rozumiem też podejścia, że "30h za 200zł, przejdziesz raz i za 5 lat nawet na nią nie spojrzysz" Dlaczego niby tak ? Sam już