•

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą - 10-16.09.2018

ANGLIA
    Łukasz Fabiański (West Ham) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Evertonem. Ocena whoscored.com: 6,89.
    Marcin Bułka (Chelsea U23) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Leicester U23
    Tomasz Kuszczak (Birmingham) – poza kadrą w meczu z West Brom.
    Kamil Grabara (Liverpool) – poza kadrą
    Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w wygranym 4-2 meczu z Leicester City
    Paweł Wszołek (QPR) – na ławce w wygranym 2-1 meczu z Boltonem
    Marcin Brzozowski (QPR) – poza kadrą
    Paweł Olkowski(Bolton) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z QPR. Ocena whoscored.com: 7.1
    BUŁGARIA
    Jakub Świerczok (Łudogorec) – wszedł na boisko w 60 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.
    Jacek Góralski (Łudogorec) – wszedł na boisko w 85 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.
    Daniel Kajzer (Botew) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Slavią Sofia
    CHINY
    Adrian Mierzejewski (Changchun) – 90 minut i bramka w wygranym 3-0 meczu z Guizhou Zhicheng. Ocena whoscored.com: 9.43 (zawodnik meczu)
    Bramka Adriana Mierzejewskiego
    CHORWACJA
    Damian Kądzior (Dinamo) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Goricą
    Łukasz Zwoliński (Gorica) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Dinamem Zagrzeb
    Michał Masłowski (Gorica) – poza kadrą
    Krystian Nowak (Slaven Belupo) – na ławce w przegranym 2-5 meczu z Lokomotiwem Zagreb
    DANIA
    Kamil Wilczek (Brondby) – 90 minut, bramka i żółta kartka w przegranym 2-4 meczu z Sonderjyske
    Bramka Kamila Wilczka
    FRANCJA
    Kamil Glik (Monaco) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Toulouse. Ocena whoscored.com: 6.44
    Rafał Kurzawa (Amiens) – 28 minut i bramka w przegranym 2-3 meczu z Lille. Ocena whoscored.com: 7.3
    Bramka Rafała Kurzawy
    Igor Lewczuk (Bordeaux) – 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu z Nimes. Ocena whoscored.com: 6.72
    HOLANDIA
    Karol Niemczycki (NAC Breda) – poza kadrą w przegranym 2-3 meczu z Sitard
    Filip Bednarek (Heerenveen) – na ławce w przegranym 3-5 meczu z Heracles
    HISZPANIA
    Paweł Kieszek (Malaga) - na ławce w wygranym 3-0 meczu z Cordobą. W poniedziałek (10.09.18) 90 minut w przegranym 1-2 meczu 1/16 Pucharu Króla z Almerią
    NIEMCY
    Rafał Gikiewicz (Union) – 90 minut oraz asysta w zremisowanym 2-2 meczu z Duisburgiem, ocena whoscored.com: 5.92
    Asysta Rafała Gikiewicza
    Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Eintrachtem Frankfurt. Ocena whoscored.com: 7.36
    Robert Lewandowski (Bayern) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Bayerem Leverkusen. Ocena whoscored.com: 6.88
    Jakub Błaszczykowski (VFL) – poza kadrą
    Tomasz Kucz (Leverkusen) – poza kadrą
    Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Hoffenheim. Ocena whoscored.com: 6.43
    Waldemar Sobota (Sankt Pauli) – 15 minut w przegranym 1-3 meczu z Aue. Ocena whoscored.com: 6.08
    David Kopacz (VfB Stuttgart) – poza kadrą w zremisowanym 3-3 meczu z Freiburgiem
    ROSJA
    Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw) – 66 minut oraz czerwona kartka (2 x żółta kartka) w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa. Po dobitce strzału z głowy Grzegorza Krychowiaka padła bramka dla Lokomotiwu. Ocena whosored.com: 5.38
    Bramki z meczu Lokomotiw Moskwa - Dynamo Moskwa oraz czerwona kartka dla Grzegorza Krychowiaka
    Maciej Rybus (Lokomotiw) – poza kadrą w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa (kontuzja).
    SŁOWACJA
    Patryk Małecki (Trnava) – 90 minut i bramka w przegranym 1-2 meczu z Ziliną.
    Bramka Patryka Małeckiego
    SZKOCJA
    Maciej Dąbrowski (Hibernian) – poza kadrą
    TURCJA
    Łukasz Szukała (Ankaragucu) – poza kadrą
    Jakub Kosecki (Demirspor) – 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Hatayspor
    Jarosław Jach (Rizespor) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Bursasporem. Ocena whoscored.com: 6.54
    Adam Stachowiak (Denizlispor) – poza kadrą w wygranym 4-1 meczu z Eskisehirsporem
    UKRAINA
    Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zoryą
    WŁOCHY
    Arkadiusz Milik (Napoli) – 33 minuty i asysta w wygranym 1-0 meczu z Fiorentiną. Ocena whoscored.com: 6.83
    Asysta Arkadiusza Milika
    Piotr Zieliński (Napoli) – 90 minut i żółta kartka w wygranym 1-0 meczu z Fiorentiną. Ocena whoscored.com: 6.87
    Bartłomiej Drągowski **(Fiorentina) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Napoli. Ocena whoscored.com: 6.92
    Drągowski broni sam na sam z Zielińskim
    **Bartosz Bereszyński
    (Sampdoria) – 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.32
    Dawid Kownacki (Sampdoria) – 25 minut i bramka w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.26
    Bramka Dawida Kownackiego
    Karol Linetty (Sampdoria) – 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.24
    Tomasz Kupisz (Ascoli) – na ławce w wygranym 1-0 meczu z Lecce
    Przemysław Bargiel (Spezia) – poza kadrą
    Krzysztof Piątek **(Genoa) – 90 minut i bramka w wygranym 1-0 meczu z Bologną. Ocena whoscored.com: 7.58
    Bramka Krzysztofa Piątka
    **Łukasz Skorupski
    (Bologna) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Genoą. Ocena whoscored.com: 6.39
    Wojciech Szczęsny **(Juventus) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Sassuolo. Ocena whoscored.com: 6.92
    **Łukasz Teodorczyk
    (Udinese) – 32 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Torino. Ocena whoscored.com: 6.04
    Mariusz Stępiński (Chievo) – 90 minut i bramka w zremisowanym 2-2 meczu z Romą. Ocena whoscored.com: 7.37
    Bramka Mariusza Stępińskiego
    Michał Marcjanik **(Empoli) – na ławce w przegranym 0-1 meczu z Lazio
    **Paweł Dawidowicz
    (Hellas) – 24 minuty w wygranym 4-1 meczu z Carpi
    Radosław Murawski (Palermo) – 10 minut i żółta kartka w wygranym 1-2 meczu z Foggią
    Przemysław Szymiński (Palermo) – na ławce w wygranym 1-2 meczu z Foggią

Masz jakieś sugestie? Kogoś brakuje? Napisz w komentarzu lub na priv.

Jeśli podoba Ci się praca, którą wykonuje polub profil na facebook'u będę wdzięczny.