Wpis z mikrobloga

Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Makaki - jedyne dzikie małpy w Europie.

Żyjące na Gibraltarze małpki są bardzo ciekawe i według mnie stanowią największą atrakcję skały. Są bardzo śmieszne, chętnie wchodzą w interakcje z ludźmi czy atakują wjeżdżające na górę taksówki :) Odwiedziłem to miejsce w 2015, wtedy jednak było więcej turystów i zwierzęta były trochę bardziej agresywne. Tydzień temu ze względu na słabą pogodę turystów było jak na lekarstwo, małpy były o wiele spokojniejsze i bardziej chętne do zabawy.

Po wiadomościach od części z Was zdecydowałem się, że zmienię częstotliwość wołania. Wcześniej chciałem ograniczać się do wołania raz w tygodniu, ale niektórzy pisali mi że przez to umknęły im fajne materiały. Teraz będę wołał kiedy uznam, że materiał jest tego warty, aby zachować kolejność chronologiczną. Dziękuje, że jesteście ze mną, doceniacie, wykopujecie i komentujecie publikowane przeze mnie materiały, które zawsze staram się aby były jak najlepsze i jak najciekawsze.

Jeśli macie jakieś pytania śmiało zadawajcie je w komentarzach!

__________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
MG78 - Hej, dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Makaki - je...

źródło: comment_cQlNByL9Mp8j1ko04oTHPxHe1RHFcRTL.jpg

Pobierz
  • 24
@MG78 byłem tam w zeszłym roku i mimo że ciekawą atrakcja to małpy były #!$%@?ące, trochę takie cygany, podlatywaly i kradły kanapki, napoje i wszystkie torebki foliowe. Wtedy mój syn stracił też ulubioną czapkę xd

Ale widok z góry zajebisty.