Wpis z mikrobloga

Tak się sra do własnego gniazda. Wykopek został okradziony w Polsce, więc każdy tu pewnie zostaje okradziony codziennie. Przecież to logiczne, prawda? 800 osób przyklasnęło jak tu nie jest #!$%@?.

Co na to statystyki? xD A no co za przypadek że zupełnie co innego mówią?
Jeśli macie więcej niż 4,76 szarych komórek to powinniście wiedzieć że dowód anegdotyczny to #!$%@? mać żaden dowód.

Mam dość plucia na ten kraj bo taka jest moda. Nie jako patriota, ale jako ktoś ze zdrowym rozsądkiem.
Pic rel akurat dot. Włamań do PRYWATNYCH posesji, ale w poniższym linku są statystyki dotyczące różnych przestępstw 2012-2016, w których (SZOK!) UK dziwnym trafem zostawia Polskę na szarym końcu xD
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Crime_statistics#Robberies_down_by_24_.25_between_2012_and_2016

A wołam też dzbana autora @mamut2000

#zalesie #polska #bekazpodludzi #dzban #wykop
Pobierz
źródło: comment_iqcirhXpJ23mS0uxlroUcRbPoqD1e3Ys.jpg
  • 6
@Garg84:

Wykopek został okradziony w Polsce, więc każdy tu pewnie zostaje okradziony codziennie.


Co?? We wkleionym komciu delikwent ból doopi bo go okradli w ciągu trzydniowego pobytu. Gdzie ty tam masz stwierdzenie że w Polsce codziennie kradną??
Bądźmy szczerzy i poważni, o krajach Europy zachodniej panuje pogląd jakoby tam się piekło odpieralało, facio z ów piekła przyjechał do (podobno) normalności i go #!$%@?. No chyba miał prawo się #!$%@?ć??
@RandomowyMetal: Nigdzie nie ma takiego stwierdzenia. Użyłem hiperboli dla podkreślenia zjawiska oczerniania naszego kraju, bo autor, jak rozumiem wpis - bazuje na domniemaniu że tu jest gorzej. Zgodzisz się chyba ze mną że taki wydźwięk ma cytowany wpis?
Autor raczej ironicznie i prześmiewczo opisuje oba kraje, jakby cytował opinię wykopu, a nie swoje zdanie.
Najlepiej niech sam się wypowie, jeśli źle zrozumiałem jego post.