Wpis z mikrobloga

Wracając z Kolonii ( jak zaznaczyłem w swoim poprzednim wpisie) znalazłem systemy Guardianów w jednej z mgławic, ̶b̶u̶n̶k̶r̶ó̶w̶ ̶n̶i̶e̶ ̶m̶a̶ ̶a̶l̶e̶ ̶t̶e̶ż̶ ̶j̶e̶s̶t̶ ̶z̶a̶j̶e̶.̶.̶.̶ Stacji kosmicznych guardianów (tych dających dane do myśliwców) nie spotkałem, choć systemy przeszukałem dokładnie. Zgodnie z tym wpisem na forum znalazłem za to dwa lasy mózgo- drzewek, a że księżyc był mały to pokusiłem się na szukanie wulkanów i nawet coś się znalazło. Fotki poniżej.
#elitedangerous, #pdk
Keris - Wracając z Kolonii ( jak zaznaczyłem w swoim poprzednim wpisie) znalazłem sys...

źródło: comment_6SsXcxzMTyegGKCMF7MFtThz7e1M1Mgv.jpg

Pobierz
  • 14
@dr_gorasul: dzięki, akurat okazuje się drzewka łatwo znaleźć bo występują tylko w kraterach płaskich, albo tych z rozchodzącymi liniami (wg artykułu) pozostaje jeszcze znaleźć na własną rękę (nie z oklepanych miejscówek i punktów turystycznych) dyńki, pąkle, i wszelkiego typu wulkany i gejzery poza krzemianowymi ( ͡º ͜ʖ͡º). Fajnie jakby z dodatkiem dorzucili kolejne ciekawe znaleziska.
@dr_gorasul: Skoro tak to byłem przy tej bazie dawno temu zupełnie przypadkiem i pooglądałem te dynie. Myślałem że jest ich więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°). Udało mi się dziś jeszcze znaleźć magmę żelazną (najczęstsza) ale kominy tylko dymiły, zastanawia mnie gdzie znajdę wulkany z erupcją lawy ? Gejzerów też poszukam pewnie za jakiś czas, póki co wriciłem do bąbla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Keris: Ja ostatnio znalazłem takowe, po raz pierwszy ever. W opisie planety musi być "magma". Z tym, że... Pierwsze znalezisko to były wygasłe kominy, pół godziny szukania dalej, gdy miałem odlatywać coś się pojawiło i tak trafiłem na "ogniska". Czasami też ogniska pojawiają się wymieszane mniej lub bardziej z kominami.