Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie lubię Warszawy? Scenka z dziś. Do metra wchodzi dwóch młodych mężczyzn. Kolorowe, kiczowate ubrania, buty bez skarpetek, praktycznie damskie fryzury. Głośni, zniewieściali, odpychający. Po chwili ostentacyjnie łapią się za ręce.
Wagon metra pełen ludzi. Co najmniej trzy grupki młodych silnych mężczyzn, w tym jedna w szalikach legii. Wszyscy widzą tę wulgarną parę. Nikt nie reaguje. Gdy sobie pomyślę jak potraktowanoby taką dwójkę w moich rodzinnych stronach gdyby próbowali tak się zachowywać w pekaesie, ogarnia mnie nostalgia. Zgorszenie, brud, który u mnie w domu wykopanoby na bruk, w stolicy milcząco się akceptuje. Zgroza! Pora się stąd wynosić!
#zalesie #warszawa #oswiadczenie #lgbt #spoleczenstwo
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@DAbr0z @modzelem @chrystusie https://www.wykop.pl/wpis/34681819
Koleś pytał wcześniej czy można oskarżyc go o gwałt będąc nielegalnie w Polsce i czy stosunek trochę wymuszony, że partnerka najpierw nie chce, a potem jej sie jednak podoba jest latwy... Ja to się poważnie zastanawiam czy go gdzieś nie podkablować, bo ten wpis mnie nieco zmroził, razem ze związkami przyczynowo-skutkowymi i algorytmami myślenia, które tam dostrzegam...

@chrystusie: Nie wiem czy bait, tacy ludzie są wśród nas.
Ja to się poważnie zastanawiam czy go gdzieś nie podkablować


@daox: Przepraszam, nie wiedziałem, że słabe baity są karalne. Proszę nie wydawaj mnie policji, ja mam trzy egzaminy poprawkowe do zdania!!!