Wpis z mikrobloga

Mirasy słuchajcie tej historii. bylem wczoraj u lekarza urologa. Pierwszy raz w moim 28letnim życiu. Od poltora tygodnia cos mnie pobolewa w podbrzuszu, ciagle sikam, boli mnie glowa, nie chce mi sie ruhac, zdarza sie z zakluje mnie w lewej nerce, lekko spuchniety penis. Przygotowalwm sie. Zrobilem sobie badania ogólne i bakteriomocz ktory nie wykazal nagromadzenia bakterii.

Wbijam do lekarza wykladam kawe na lawe po czym slysze ze jestesmy skomplikowani i ze na studiach wlasnie go pytali o takie skomplikowane rzeczy xD (mysle sobie wtf) na moje pytanie co mi jest i co proponuje zeby mnie wyleczyć usłyszałem..


A teraz uwaga hit - jakie wskazania do leczenia lekarza urologa przyjmującego prywatnie za 150 zl za wizyte xD


Na moje pytanie czy to ma szanse w ogole pomoc na to co mnie w srodku boli to stwierdził ze to w srodku to sa tylko objawy tego co na zewnatrz xD

Przyszlo do płacenia to sie okazalo ze karta nie mozna i przy okazji.. I mam teraz dysonans bo ta diagnoza ni #!$%@? nie warta jest 150zl i mysle czy bedzie w ogole okazja.

Dzisiaj ide na usg może sie dowiem czegoś ciekawszego xD

#medycyna #lekarz #zdrowie #trocheheheszki
  • 20
@FLOLPROBA: Odpowiedział prawidłowo, wolałbyś aby zaczął Tobie wciskać niepotrzebne leki. Oczytaj jego odpowiedź: cosik pan jest zestresowany, niewypoczęty i jeszcze szukasz sztucznie jakiejś choroby...

Pierwsze co robimy jak nas boli wątroba lub nerki to zastanawiamy się co wcześniej żarliśmy...
@KollA znam swoje cialo nie jestem hipochondrykiem nigdy nie chodze do lekarza z glupotami. Wiem ze cos mi sie popsulo. Ale oczywiście jakis obcy czlowiek z internetu zacznie mi zaraz wmawiac ze nic mi nie jest. Niestrawnosxi przechodzą po gora 2 dniach napisalem ze mam te same objawy od 2 tyg prawie to mam sie zastanowic co jadlem 2 tyg temu? Moze powinieneś tez zalozyx swoja poradnie xD
@FLOLPROBA: Z autopsji wiem, że jak przyjmę za dużo jakiegoś pokarmu czy alkoholu to wątroba boli, w rodzinie mam przypadek przedawkowania wit. C i nerki z wizytami w szpitalu...

Porada lekarska to jest tylko podpowiedź, samemu musisz zdiagnozować co Tobie szkodzi, lekarz nie jest w stanie godzin poświęcać i szukać czym sobie zaszkodziłeś.
@KollA i dokladnie z takiwgo samego zalozenia wychodzę. Z moja watroba wszystko ok nerka mysle ze tez nie jest najwwzniejszym problemem. Podejrzewam jeszcze jedno moze dzisiaj na usg sie okaze.. Pozdrawiam
Przepuklina pachwinowa to wynik osłabienia lub przedarcia powłok jamy brzusznej, w efekcie czego uchyłek otrzewnej razem z fragmentem jelita wysuwa się poza jamę brzuszną, w okolicę pachwiny.


@FLOLPROBA: Także bym się jednak zastanowił, jeśli nie dźwigach ciężarów co jest przyczyną...