Wpis z mikrobloga

@ING_Bank_Slaski Kiedy wreszcie ruszy się coś w sprawie Apple Pay? Przed chwilą zainstalowałem aktualizację iOS12 i na każdym kroku system operacyjny usilnie próbuje mnie przekonać, żeby skonfigurować usługę... Sęk w tym, że moja główna karta jest z Waszego banku i nie jestem w stanie tego zrobić. Założyłem sobie drugie konto w mBank w celu przetestowania usługi, ale przyznam szczerze, że wolałbym jednak zostać u Was. Nie ukrywam jednak, że ta usługa ma dla mnie ogromne znaczenie. Spróbujcie coś z tym zrobić - Inne ING na świecie mają przecież tą usługę wdrożoną ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ing #applepay #apple #iphone
  • 11
@bartez1124: @ING_Bank_Slaski TAK! Zaraz się kończy 3 kwartał roku a WY CIĄGLE NIE MACIE apple pay... co to ma znaczyć w ogóle? spadacie coraz bardziej w rankingu sensownych banków ;)

@bartez1124 i tak zaraz odpiszą, że "pracują nad tym" albo "narazie nie ma żadnych informacji" jak zwykle ;) .. żałosny bank, serio..
@TheMan: tym, że nie musisz nosić przy sobie karty. Dodatkowo nikt nie zapłaci Twoim telefonem jak Ci go ukradną lub go zgubisz. Cudzą kartą transakcje do 50zł można robić bez problemów.