Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wiecie co jest najgorszym elementem przynależności do subkultury słuchającej rocka i metalu? Jak nie jesteś chodzącą encyklopedią wiedzy o tej muzyce to zdaniem innych "pobratyńców" jesteś pozerem i nie możesz czuć się fanem jakiegoś zespołu, bo np: nie wiesz jak się nazywa gitarzysta grający w nim między 15ym a 17ym rokiem 30letniej działalności bandu. Tacy ludzie chyba zapominają o najważniejszej rzeczy - muzyka przedewszystkim ma bawić i słucha się jej dla przyjemności. I tu powinni brać przykład z pogardzanych przez większość discopolowców - oni nie muszą nawet wiedzieć, że Zenek nazywa się Martyniuk, a tym bardziej nie znają jego całej dyskografii, bo dla nich ważne jest, że (według nich) fajnie gra i miło im się go słucha .
  #rock #metal #discopolo #muzyka
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Mirki mam problem. Czy spędzić Sylwestra z przyjaciółmi w cztery osoby (para, jedna dziewczyna i ja) nad morzem, czy jechać gdzieś z niebieskim, którego krótko znam.
  Przyjaciele się nie zgadzają, żeby niebieski jechał z nami.
  Jemu zależy, żeby spędzić Sylwestra ze mną.
  Ja go bardzo lubię i byłoby fajnie być z nim.
  Przyjaciołom już dawno obiecałam, że z nimi pojadę.
  #pomocy #mirabelkopomusz #sylwester #problemypierwszegoswiata #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (94)

 • avatar

  W dobie tego euroweeku i całej fantazji z nim związanej, chciałbym odwołać się do logiki różowych pasków i pojęcia egzotyki, którego część tak bardzo pragnie.

  odpowiedzi (24)