Wpis z mikrobloga

Pewnie przynajmniej cześć narodowców ceni Adolfa Hitlera za jego poglądy odnośnie państwa, Żydów komunizmu czy marksizmu kulturowego to podzielę się paroma cytatami odnośnie polaków, których oczywiście nie podzielam.

Pochłoniemy albo usuniemy śmieszne sto milionów Słowian. Kto mówi o opiece, tego trzeba od razu wsadzić do kacetu

Jeśli dojdzie do choćby jednego incydentu, zmiażdżę Polaków tak doszczętnie, że po Polsce nie zostanie nawet ślad

Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. Celem musi być nie dotarcie do jakiejś oznaczonej linii, lecz zniszczenie żywej siły. Nawet gdyby wojna miała wybuchnąć na Zachodzie, zniszczenie Polski musi być pierwszym naszym zadaniem. Decyzja musi być natychmiastowa ze względu na porę roku. Podam dla celów propagandowych jakąś przyczynę wybuchu wojny. Mniejsza z tym, czy będzie ona wiarygodna, czy nie. Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni

Co do Polaków, mamy to szczęście, że są leniwi i głupi, zarozumiali.

Słowianie to urodzona masa niewolników, która kroczy za panem. Pyta się tylko, kto jest panem


#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #historia
CynicznyMarksista - Pewnie przynajmniej cześć narodowców ceni Adolfa Hitlera za jego ...

źródło: comment_OjuVcwGy0IMPvUoKaxjH3c54O7o69EG3.jpg

Pobierz
  • 33
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CynicznyMarksista: kolej na garść cytatów ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

„Udało się nam przeprowadzić we właściwym czasie jedną z najbardziej ważkich poprawek historycznych. Skorygowaliśmy mianowicie błędną opinię, jakoby między obu narodami (tj. polskim i niemieckim) stale i na zawsze istniał stan wrogi, jako pewien rodzaj dziedziczności. Sądzę, że jest wprost przeciwnie: mimo wszelkich trudności istniejących pomiędzy obu narodami są one w interesie utrzymania kultury europejskiej zobowiązane
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CynicznyMarksista: ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pragniemy pogłębienia przyjaznych stosunków z Polską. (…) Uznajemy państwo polskie, jako ojczyznę wielkiego patriotycznego narodu ze zrozumieniem i serdeczną przyjaźnią szczerych nacjonalistów” – Adolf Hitler, przemówienie w Reichstagu 21 maja 1935 roku (3 dni po pogrzebie Marszałka Piłsudskiego).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Adolf Hitler, po obejrzeniu 10 października 1938 r. potężnych umocnień w pobliżu miasteczka Ceske Velenice, które tak hojnie przyznano Niemcom w Monachium, wygłosił przemówienie. Atakował Anglików („Słabi, dekadenccy, prowadzeni przez zdegenerowaną arystokrację”) i Francuzów („Łacińskie kundle i wazeliniarze”). Nagle wspomniał o Polakach: – Podziwiam Polaków. Nie dają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista: ( ͡ ͜ʖ ͡)

Polacy w wielu miejscach walczyli odważnie. Ich najniższy stopień dowodzenia czynił desperackie wysiłki, średni stopień dowodzenia był zbyt mało inteligenty, zaś najwyższe dowództwo kiepskie, poniżej wszelkiej krytyki, ich organizacja była – polska! W tym mgnieniu oka niemalże około 300 000 polskich żołnierzy jest już w niemieckiej niewoli. Niemalże 2000 oficerów, wielu generałów dzieli ten sam los. Muszę jednak wspomnieć, że poza
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CynicznyMarksista: ( )

Jeśliby żył jeszcze stary Piłsudski, nie wybuchałby prawdopodobnie polska wojna. Wprawdzie pod jego panowaniem również Niemcom nie powodziło się w Polsce zbyt dobrze, ale ich położenie było jednak przynajmniej znośne. O Gdańsku, korytarzu i łączności z Prusami Wschodnimi też się z nim można było porozumieć. Kiedy zamknął oczy, stosunki w Polsce przy jego następcach zmieniały się w sposób zasadniczy.” – Adolf Hitler w
@Kali_Yuga: Może jeszcze dziesięć komentarzy napisz?

Bardzo nie ładnie jest floodować.

Jeżeli pięć dni temu napisałbym ci że bardzo cię cenię jako człowieka, a dzisiaj zwyzywałbym cię od najgorszych, na przykład od narodowców to która opinia jest aktualna? Moje cytaty pochodzą z >1939 twoje z <1939, postaraj się lepiej.

Nie uważasz że jeżeli ktoś mówi o kimś dobrze a potem źle to powinniśmy wziąć pod uwagę tylko te złe rzeczy oceniać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista:

ale ja go nie lubię tylko uważam że określanie Polaków jako podludzi miało tylko sens propagandowy ponieważ w teorii rasowej Polacy byli Aryjczykami o czym wyraźnie przez cały czas przypominał Rosenberg.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CynicznyMarksista: jak chcesz cytat z czasów wojny to masz tu jeszcze Himmlera na Łotiwe:

He (Himmler) then singled out those nations which he regarded as belonging to the German family of nations and they were: the Germans, the Dutch, the Flemish, the Anglo-Saxons, the Scandinavians and the Baltic people. 'To combine all of these nations into one big family is the most important task at the present time' (Himmler said). 'This
ale ja go nie lubię tylko uważam


@Kali_Yuga: Twierdzę tak?

Oczywiście symbol ss totenkopf w twoim awatarze mieni się tylko przypadkowo( ͡° ͜ʖ ͡°)

miało tylko sens propagandowy


@Kali_Yuga: Zatem uważasz że Hitler lubił polaków?

Nawet mogę się zgodzić! Tak kiedyś lubił, potem już nie lubił.

rasowej Polacy byli Aryjczykami


@Kali_Yuga: Jakieś dowody? A przestrzeń życiowa? Polacy to przecież słowianie. Nawet jeżeli Hitler kochał polaków
He (Himmler) then singled out those nations which he regarded as belonging to the German family of nations and they were: the Germans, the Dutch, the Flemish, the Anglo-Saxons, the Scandinavians and the Baltic people. 'To combine all of these nations into one big family is the most important task at the present time' (Himmler said). 'This unification has to take place on the principle of equality and at that same time
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CynicznyMarksista:

Oczywiście symbol ss totenkopf w twoim awatarze mieni się tylko przypadkowo( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z tego co wiem symbolem SS totenkopf nie była czaszka w okularach słonecznych ale mogę się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu masz zdjęcie totenkopfu na mundurze polskiego żołnierza z okolic Wilna.

Zatem uważasz że Hitler lubił polaków?


Lubił przed wojną z pewnością. Gdy dobrze szła mu walka
K.....a - @CynicznyMarksista: 
 Oczywiście symbol ss totenkopf w twoim awatarze mieni...

źródło: comment_D2XIy2NZThyQ3jftlgqp3auZF9dYS0F8.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista:

Polacy nie mieli swojej dywizji, argument za podludziami!


Chciano coś takiego stworzyć i są na to dowody lecz zgłosiły się dwie osoby i plan nie wypalił xd

Jako ciekawostkę mogę ci powiedzieć że ok 1000 Polaków walczyło w łotewskim legionie SS
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista:

Tego akurat nie wiem, uwierzę ci na słowo ale możesz coś podesłać.
Czarni muzułmanie też służyli w armii( ͡° ͜ʖ ͡°) Tonący brzytwy się chwyta!

Czarnych muzułmanów nie było. Byli tylko Chorwaci Bośniacy i Turcy ( dawałem kilka dni temu wpis z nagraniem jak się modlą)

Był też Hinduski Legion Waffen SS

Generalnie muzułmanie stanowili aż 10% wszystkich zagranicznych ochotników.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista:

To może być propaganda. Himmler pewnie chciał pchać Łotyszy do armii


Łotysze byli traktowani jako Germanie częściowo wymieszani ze Słowianami.

źle rozumiesz termin "aryjczyk"

Arykczykami byli wszyscy ludzie rasy kaukaskiej czyli Germanie Romanie Słowianie Persowie Arabowie i Hindusi.

Germanie byli uważani za najdoskonalszych aryjczyków lecz nie jedynych.
Z tego co wiem symbolem SS totenkopf nie była czaszka w okularach słonecznych ale mogę się mylić


@Kali_Yuga: Jak do swastyki dodamy pionowy pasek to mam rozumieć że to już nie jest swatyska? Ciekawe rozumowanie, ale żaden prokurator by ci tego nie kupił gdybyś z czymś takim paradował( ͡° ͜ʖ ͡°)

zdjęcie totenkopfu na mundurze polskiego żołnierza z okolic Wilna


@Kali_Yuga: Powiedz mi coś czego nie
CynicznyMarksista - > Z tego co wiem symbolem SS totenkopf nie była czaszka w okulara...

źródło: comment_N6k3zTpLCXZ7BtqXsppNLdb5X6INNZY1.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CynicznyMarksista:

Jak do swastyki dodamy pionowy pasek to mam rozumieć że to już nie jest swatyska? Ciekawe rozumowanie, ale żaden prokurator by ci tego nie kupił gdybyś z czymś takim paradował( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pokazałem ci polski mundur z totenkopfem co świadczy o tym że ten symbol nie był zarezerwowany wyłącznie dla nazistów, którzy go zresztą nawet nie wymyślili.

Przecież miał być sojusz, może dlatego się przymilał!
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CynicznyMarksista:

Do celów propagandowych!


Akurat czytałem trochę tych teorii rasowych i wg przedstawionych tam badań Łotysze rzeczywiście mają w sobie ma tyle dużo krwi ugrofińskiej że przydzielono ich do Germanów.

Co innego zrobiono z Litwinami gdyż oni byli kilkanaście procent bardziej słowiańscy.

Arykczykami byli wszyscy ludzie rasy kaukaskiej czyli Germanie Romanie Słowianie Persowie Arabowie i Hindusi


@Kali_Yuga: Nie słyszalem o tym, jakieś źródełko?

Trochę czytałem fora nazistowskie gdzie były cytaty
K.....a - @CynicznyMarksista: 
 Do celów propagandowych!

Akurat czytałem trochę tych...

źródło: comment_svyIGyeXU9iccYpcqzNeNNdqv1U6tte1.jpg

Pobierz
Pokazałem ci polski mundur z totenkopfem co świadczy o tym że ten symbol nie był zarezerwowany wyłącznie dla nazistów, którzy go zresztą nawet nie wymyślili.


@Kali_Yuga: Swastyka też, nie rozumiem o co ci chodzi.

Rosenberg Gunther Grant i Gauch


@Kali_Yuga: Nadal nie przedstwaiłeś dowodów na swoją tezę o polakach.

europejskiego frontu anty bolszewickiego


@Kali_Yuga: Polacy to kupili, gdy lider ONR gnił w obozie( ͡° ͜ʖ ͡°