Wpis z mikrobloga

To jest złoto - cała wypowiedź #!$%@? Tajfuna bez wstawek redaktora:

"Jakich? Prawdy nie mówi #!$%@? kłamie jak nie wiem co... Aaa mnie to nie interesuje... Aaa mnie to nie interesuje,a niech prawdę powie, niech prawdę powie... No... Nie wstyd mi... Kłamie jak najęta... Mnie nie podpalono, nie... Nie... A mogę powiedzieć? Dobrze mogę wypowiedzieć się? To jest takie coś taśmę się przylepia i tu robi się włosy... A z tyłu taśmę miał przyklejoną z tyłu i przyklejone... Ale włosy w ogóle nie były spalone... Nie, ale pan mnie nie rozumie? Panu... Zakleję taśmą głowę... No to więc... No to ja mówię, zaklejam taśmą głowę i na górę bierzemy... Nie dla pieniędzy pa na to... Nie, nie dla pieniędzy po pierwsze... My pieniędzy... Nie, my pieniędzy nie dostajemy my przez pół roku od siebie oddawaliśmy pieniądze... Aaa ale dobra, aaa, ale mogę powiedzieć, ale mogę powiedzieć... ale mogę powiedzieć? Za pół roku weszli widzowie no to my pieniądze charytatywnie dawali #!$%@? dla dzieciom. Daliśmy ponad 30 tysięcy... Nic, stracili my 15 tysięcy jeszcze... No"

Mistrz(ʘʘ)
#danielmagical #patostreamy #bystrzaktv #tvn #tvn24
okociskoko - To jest złoto - cała wypowiedź #!$%@? Tajfuna bez wstawek redaktora:

...

źródło: comment_tulXcZjcHO7nnRBvcPMilNF6pazHBPRF.jpg

Pobierz
  • 6