Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wyjątkowo mam wesołą historię zamiast żalenia się.

Pierwszy dzień w nowej pracy, chodzę i wyciągam worki ze śmieciami z koszy i wkładam nowe, myję podłogi itp. Jest około dwunastej, robię swoje, kątem oka dostrzegam kadrową - pierwszą osobę, którą tutaj poznałem, ponieważ to jej zostawiłem CV i list motywacyjny. Idzie z jakimiś dokumentami i jak nagle jej ten cały majdan nie wypadnie z rąk... No nic, mama uczyła, że ludziom trzeba pomagać, więc zostawiam to co robię i podchodzę do kadrowej i pomagam jej zbierać to co jej wypadło, daję jej ostatnią teczkę do ręki, a ona patrzy mi w oczy, odkłada wszystko na stolik, łapie mnie za dłoń i prowadzi gdzieś, pytam się gdzie idziemy, a ona mówi, że zaraz się wszystkiego dowiem. Nie lubię niespodzianek, no ale głupio tak się szarpać z dziewczyną. W końcu stajemy przed drzwiami do mojego kantorka z mopami, środkami czystości, małym stolikiem, wersalką itp, do którego tylko ja mam dostęp, patrzymy przez chwilę na siebie, ja stoję jak wryty z pokerową twarzą, bo nie wiem co się dzieje, a ona zniecierpliwiona wkłada rękę do mojej kieszeni (trochę wtedy poczułem jak coś się dzieje z moim prąciem), wyciąga pęczek kluczy, otwiera drzwi i wpycha mnie do środka, po czym wchodzi za mną i zamyka za sobą drzwi na klucz. Pot już się ze mnie leje, czuję, że jestem czerwony na buzi ze stresu, ale ostatkiem sił pytam jąkając się "c-c-co my tu robimy?" Ona podchodzi, swoimi mocno czerwonymi paznokciami drapie mnie po szyi, patrzy mi na okolice intymne i powoli podnosząc wzrok mówi "
-zamierzam ci wynagrodzić to, że jesteś taki miły i uczynny - pamiętaj, karma wraca...
-W-w-w jaki sposób zamierza to pani z-z-zrobić?
-Poprzez odbycie stosunku płciowego rumaku...
-A-a-ale ja nigdy nie odbywałem stosunków płciowych, niestety nie posiadam wiedzy w jaki sposób się je wykonuje..
Po tym zdaniu Weronika - bo tak miała ta niewiasta na imię - jakby uległa jeszcze większemu podnieceniu i odrzekła
-Co? Nigdy tego nie robiłeś? Nie wierzę, że taka łaska na mnie spadła... Jak każda kobieta, uwielbiam prawiczków... ahhh, jestem już taka mokra po tym co powiedziałeś.. Zerżnij mnie już teraz, błagam!
Ponieważ nie zostałem nauczony asertywności i aby nie wyjść na chama, zacząłem ściągać ubranie, jednak ze względu na to, że nie przywykłem do chodzenia w tym śmiesznym kombinezonie z szelkami, całkowicie się zaplątałem i ze wstydem patrzałem w podłogę, czekając na wyrok. Jednak zostałem zaskoczony tym jak postąpiła moja koleżanka z pracy - zamiast mnie wyśmiać, delikatnie obróciła sytuację w żart.
- Ale jesteś uroczy i taki bezradny hihi, chodź pomogę ci. Wiesz, muszę ci coś powiedzieć - nie zliczę ile razy robiłam sobie dobrze patrząc na twoje świadectwo ze szkoły średniej - to, że dobrze się uczyłeś kręciło mnie od samego początku.
I nawet się nie zorientowałem, a już stałem nagi. Weronika położyła się na małej wersalce, kazała mi się na sobie położyć, po czym nakierowała mój członek i przycisnęła mnie za pośladki w swoją stronę, przez co prącie znalazło się w takiej jakby dziwnej, śliskiej i ciepłej przestrzeni, trochę jakby jakaś jama obcych, jednak mimo wszystko było przyjemnie. Teraz już fizjologia wzięła górę i ciało samo wiedziało co trzeba robić. Po dłuższej chwili czując, że zbliżam się piku przyjemności oznajmiłem:
-Już dłużej nie mogę, zbliża się wydobycie ejakulatu z fallusa.
Ona na to spokojnie odpowiedziała
-Przyjęcie nasienia takiego wspaniałego człowieka jak ty, to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. Szkoda tylko, że mam akurat dni bezpłodne, mieć potomka chociaż w połowie z twoimi cechami to marzenie każdej kobiety....
Po tych słowach doszło do wprowadzenia życiodajnego płynu do waginy i opadłem z sił. Weronika wysunęła się spode mnie, wpisała siebie w fejsbuku na moim telefonie i dodała do znajomych, po czym dała soczystego całusa w usta i wychodząc powiedziała rzuciła zalotnie uśmiechając się
- do zobaczenia... nie mogę się doczekać, aż znowu będziemy sami....


Pobierz LajfIsBjutiful - Dzisiaj wyjątkowo mam wesołą historię zamiast żalenia się.

Pierws...
źródło: comment_Nkw3NUVx85pXdxdCKNMWbHHsKmpzn6zO.jpg
  • 13